Wiemy, jak będzie wyglądał pogrzeb Dariusza Gnatowskiego. To po prostu straszne

Dariusz Gnatowski Świat według Kiepskich

Informacja o tym, że Dariusz Gnatowski nie żyje wstrząsnęła fanami kultowego Boczka z serialu „Świat według Kiepskich”. Okazało się także, że aktor miał koronawirusa. Media poinformowały właśnie, jak ma wyglądać jego pogrzeb. To po prostu strasznie smutne wieści, gwiazdor na to zdecydowanie nie zasłużył.

Dariusz Gnatowski od lat zmagał się z cukrzycą typu 2, więc na razie nie wiadomo jeszcze oficjalnie, czy to koronawirus okazał się jego gwoździem do trumny. W związku z szalejącą epidemią rząd nałożył szereg obostrzeń, również ws. pogrzebów. Media ujawniły, jak ma wyglądać ostatnia droga kultowego Boczka.

Gwiazda disco-polo wparowała do sklepu w godzinach seniorów. Dostała szału, poleciały bluzgi

Przyjaciele gwiazdy serialu Świat według Kiepskich są załamani

Dariusz Gnatowski ostatni raz na deskach teatru pojawił się w marcu, a jego występy przerwała epidemia. Z niecierpliwością wyczekiwał jej końca i powrotu do pracy, miał już wiele nowych pomysłów i planów. Teraz będą musieli znaleźć osobę na jego miejsce.

Ukrywali, jaki horror rozgrywa się w rodzinie Katarzyny Dowbor. Jej synowa przerwała milczenie

– Pan Dariusz Gnatowski ostatni raz wystąpił na deskach Teatru 8 marca 2020 w spektaklu „Rewizor” w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego. Teatr pogrążony w żałobie i na dodatek w okresie pandemii, jest w trakcie opracowywania korekt repertuarowych, w tym obsadowych – powiedziała Magdalena Jamka-Sułkowska.

Po procentach totalnie jej odwaliło i pojechała do domu Dudy. Skręciła taką aferę, że aż nas zatkało

Przyjaciele aktora są załamani jego śmiercią i faktem, że nie będą mieli okazji go pożegnać.

– Kolega wysłał SMS po godz. 19.00, żeby się modlić za Darka, bo jest w stanie krytycznym. Kiedy mieliśmy podjąć modlitwę, właśnie dostaliśmy SMS, że Darek nie żyje. Ścięło mnie to z nóg. Tak nam się wydawało, że jesteśmy wszechmocni – powiedział Piotr Cyrwus.

Do sieci trafiło zdjęcie pobitej Anny Lewandowskiej. Ze złamanym nosem i limem pod okiem wygląda strasznie

Dariusz Gnatowski będzie miał wyjątkowo skromny pogrzeb, strasznie smutne informacje

Dariusz Gnatowski przez wiele lat mieszkał w Krakowie, później zaś z żoną Anną i córką Julką przenieśli się na wieś. Najbliżsi zdecydowali, że aktor spocznie właśnie w Krakowie, który obecnie jest czerwoną strefą koronawirusa, a przepisy są bezlitosne.

Teściowa Małgorzaty Rozenek przerywa milczenie. Ze szczegółami ujawnia, co dzieje się z małżeństwem

Choć Boczka z Kiepskich kochały miliony, to jak poinformowali znajomi z otoczenia rodziny, w ostatniej drodze towarzyszyć mu ma tylko żona i córka. Wynika to z faktu, że nie chcą dzielić rodziny na ważniejszą i mniej ważną. Najbliżsi przyjaciele są załamani, że nie będą mogli go pożegnać.

– Z powodu obostrzeń nie będę mogła uczestniczyć w pogrzebie. Jest mi przykro, że nie będę mogła pożegnać swojego przyjaciela – powiedziała zrozpaczona Joanna Kurowska.

To faktycznie strasznie smutne, że aktor nie będzie miał pięknego pożegnania, na jakie zasłużył.

Magda Gessler przed chwilą zamieściła dramatyczny wpis. "Stało się coś okropnego"
Podano najnowsze informacje o stanie Maryli Rodowicz. W tle niewyobrażalne cierpienie i łzy