Jolancie Kwaśniewskiej przekazano dramatyczną informację. Pierwsza dama jest zdruzgotana

Jolanta Kwaśniewska
Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska udzieliła dziś niezwykle emocjonalnego wywiadu, w którym przyznała, że dotarła do niej niezwykle dramatyczna informacja. Pierwsza dama jest nią zdruzgotana i nie może uwierzyć, do czego doszło w naszym kraju. W bardzo dosadnych słowach wyjawiła, co o tym wszystkim myśli. 

Jolanta Kwaśniewska była dziś gościem programu „Newsroom”, który tworzy Wirtualna Polska. Była pierwsza dama przyznała, że dotarła do niej wiadomość o wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Żona przyszłego prezydenta nie potrafiła ukryć prawdziwego oburzenia. Wprost powiedziała, że uważa to za niezwykle dramatyczną informację.

Do sieci trafiło zdjęcie pobitej Anny Lewandowskiej. Ze złamanym nosem i limem pod okiem wygląda strasznie

Jolanta Kwaśniewska chyba jeszcze nigdy nie była aż tak wzburzona

Jeszcze chyba nie widzieliśmy Jolanty Kwaśniewskiej tak wzburzonej, jak wtedy, gdy komentowała wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Pierwsza dama jest nią rozczarowana i rozgoryczona.

– Czułam wściekłość, bezsilność. Wszystko razem. To dla mnie dramatyczna informacja. Nie chce mi się wierzyć, że ten fundamentalizm doszedł do głosu. Że doszło do tak dramatycznej sytuacji dla kobiet – powiedziała Jolanta Kwaśniewska.

"Wiezień miłości" - Jülide żyje, lecz inny z głównych bohaterów ginie w okropnych okolicznościach. Koniecznie zobacz zaskakujący bieg wydarzeń
Ukrywali, jaki horror rozgrywa się w rodzinie Katarzyny Dowbor. Jej synowa przerwała milczenie

– Niejednokrotnie rozmawiałam w różnych sytuacjach o takim scenariuszu. Ciągle nam się wydawało, że jest to nieprawdopodobne. Z tyłu głowy wiedzieliśmy, jak wygląda obecnie Trybunał Konstytucyjny. (…) Każdy z nas miał irracjonalną nadzieję, że do tego nie dojdzie. Do samego końca miałam nadzieję – skomentowała Jolanta Kwaśniewska.

Decyzja podjęta przez Trybunał Konstytucyjny oburzyła nie tylko Jolantę Kwaśniewską, ale także setki tysięcy Polek. Dziś wieczorem w dużych polskich miastach odbędą się protesty. Ludzie mają wyjść na ulice m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu.  W akcję włączyły się już także gwiazdy: prezenterki, dziennikarki, aktorki i celebrytki.

Przepis na kotlety siekane to nasza dzisiejsza propozycja na niedzielny obiad - sprawdź koniecznie
Jest kolejna afera. Małgorzata Rozenek publicznie zwyzywała Dudę tak, że aż jesteśmy w szoku
Błagają już tylko o modlitwę. Watykan przekazał smutne informacje o stanie Benedykta XVI