Jest kolejna afera. Małgorzata Rozenek publicznie zwyzywała Dudę tak, że aż jesteśmy w szoku

Andrzej Duda Małgorzata Rozenek

Wściekła Małgorzata Rozenek publicznie zwyzywała prezydenta Andrzeja Dudę. Z ust perfekcyjnej pani domu padło tak paskudne wyzwisko w jego kierunku, że aż jesteśmy w szoku. Prezydent nie ma ostatnio lekko, najpierw do jego letniskowego domku w Juracie próbowała wtargnąć Dagmara Kaźmierska, słynna „Królowa życia”, a teraz oberwało mu się jeszcze od Rozenek. I w dodatku to wszystko na oczach milionach ludzi…

Małgorzata Rozenek przechodzi ostatnio wiele stresu w związku z chorobą męża, Radosława Majdana, który przebywa obecnie w szpitalu. Jak się okazuje obecnie hospitalizowana jest także mama perfekcyjnej pani domu, a gwiazda TVN nie może czuwać u jej boku przez pandemię koronawirusa. Oliwy do ognia, który rozpala gniewną Rozenek, dodała też decyzja o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. Od wczoraj na ulicach większych polskich miast można zobaczyć dziesiątki tysięcy protestujących kobiet.

Do sieci trafiło zdjęcie pobitej Anny Lewandowskiej. Ze złamanym nosem i limem pod okiem wygląda strasznie

Małgorzata Rozenek zwyzywała Andrzeja Dudę od „c*p”. Ostro się po nim przejechała!

Małgorzata Rozenek ma miliony odbiorców na Instagramie, którzy zobaczyli właśnie jej publiczny wpis, w którym celebrytka zwyzywała prezydenta od cip.

– Mam chorego męża w szpitalu, chorą mamę, której nie mogę odwiedzić, przestraszone starsze dzieci w domu i 4 miesięczne niemowlę, które potrzebuje spokojnej mamy. Wszyscy razem od niedzieli jesteśmy na kwarantannie – zaczęła Małgorzata Rozenek.

W dalszej części tekstu nawiązała do zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej.

Ukrywali, jaki horror rozgrywa się w rodzinie Katarzyny Dowbor. Jej synowa przerwała milczenie

– To, co wydarzyło się wczoraj, jest naturalną konsekwencją tego, co działo się już wcześniej. Cofnięcie refundacji In vitro był jednym z przygotowawczych kroków. Kiedy PIS przeprowadzał zamach na Trybunał Konstytucyjny, wielu z Was myślało: „to mnie nie dotyczy”. Wczoraj zobaczyliśmy, że dotyczy. Kraj, w którym 98% aborcji wykonuje się ze względu na ciężkie i nieodwracalne wady płodu, zabronił nawet tego, skazując kobiety na niewyobrażalne cierpienie – pisze Małgorzata Rozenek.

Ale ostateczny cios gwiazda TVN wbiła napisem, który umieściła na swoim zdjęciu wyzywając Andrzeja Dudę od żeńskich organów płciowych.

–  Jarosławie Kaczyński, jedyną c*pą, którą możesz zarządzać, jest Andrzej Duda – dobitnie podsumowała Małgorzata Rozenek.

Jolancie Kwaśniewskiej przekazano dramatyczną informację. Pierwsza dama jest zdruzgotana

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Mam chorego męża w szpitalu, chorą mamę, której nie mogę odwiedzić, przestraszone starsze dzieci w domu i 4 miesięczne niemowlę, które potrzebuje spokojnej mamy. Wszyscy razem od niedzieli jesteśmy na kwarantannie. Szczerze mówiąc nie wiem, do kiedy, bo Sanepid do tej pory nie odezwał się do nas i po prostu nie mam siły oraz cierpliwości na konwenanse. To, co wydarzyło się wczoraj, jest naturalną konsekwencją tego, co działo się już wcześniej. Cofnięcie refundacji In vitro był jednym z przygotowawczych kroków. Kiedy PIS przeprowadzał zamach na Trybunał Konstytucyjny, wielu z Was myślało: „to mnie nie dotyczy”. Wczoraj zobaczyliśmy, że dotyczy. Kraj, w którym 98% aborcji wykonuje się ze względu na ciężkie i nieodwracalne wady płodu, zabronił nawet tego, skazując kobiety na niewyobrażalne cierpienie. Ponad 70% Polaków jest za aborcją w tym przypadku. Słusznie rozumując, że skazywanie kobiety na donoszenie i rodzenie nieodwracalnie chorych dzieci, które po porodzie czeka tylko pełna męczarni egzystencja i bardzo bolesna śmierć, jest nieludzkie. Tak jak wczorajsza decyzja TK. PIS JESTEŚCIE ODPOWIEDZIALNI ZA #piekłokobiet Kiedyś Was rozliczymy 💪 Ogólnopolski Strajk Kobiet Dziś 23.10.2020 Godzina 19.00 Warszawa ul.Mickiewicza 49. #powiedzkomuś I tak katotalibowie, fanatyczni wyborcy PIS, mentalni hejterzy, mizogini i inni… Możecie tu wyrzygiwać swój hejt, Wasze frustracje i Waszą głupotę. Mam to w d… 🤷‍♀️ Od lat codziennie mierzę się z hejtem i radzę sobie z nim całkiem dobrze. Zobaczymy, jak Wy będziecie sobie radzić już niedługo z utratą władzy 💁‍♀️ I pamiętajcie: wahadło mocno wychylone w prawo za jakiś czas proporcjonalnie mocno wybije w lewo!

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Rossmann wprowadza wielkie zmiany, seniorzy będą wściekli. Będziecie robić zakupy inaczej
Błagają już tylko o modlitwę. Watykan przekazał smutne informacje o stanie Benedykta XVI