Córka Janusza Palikota jest na Instagramie. Jak wygląda Zosia Palikot?

Janusz Palikot Zosia Palikot Insta Instagram

Zosia Palikot, córka jednego z najbardziej kontrowersyjnych polskich polityków ostatnich lat, ma konto na Instagramie. Zresztą często i chętnie pokazuje ją w sieci sam Janusz Palikot. Ile lat ma córka byłego lidera Ruchu Palikota?

Córka Palikota buduje profil na Insta

Dzieci celebrytów, znanych dziennikarzy czy polityków coraz częściej robią na Instagramie większe kariery, niż ich rodzice. Najlepszym tego przykładem jest Iga Lis, Oliwia Bieniuk czy choćby wnuczka Leszka Millera.

Są to postacie tak znane, że coraz częściej znajdują naśladowców. Wiele wskazuje na to, że już wkrótce media plotkarskie będą rozpisywać się również o pociesze Janusza Palikota. Tę jakiś czas temu polityk pokazał w internecie po raz pierwszy. Dziewczynka od razu wzbudziła zainteresowanie fanów Palikota.

Zosia Palikot – wiek, Instagram

To, że Janusz Palikot pokazał się z córką na zdjęciach z greckich wakacji, raczej nie jest przypadkiem. Gdyby bowiem dziewczyna zdobyła taką popularność, jak wspomniane wyżej gwiazdy, poniekąd miałaby już zapewnioną przyszłość. Fakt, że jest córką tak barwnego polityka, który przez lata budził w Polsce ogromne kontrowersje, może tylko pomóc. Czy jest podobna do taty? Ile lat ma Zosia Palikot?

Otóż dziewczynka urodziła się w 2009 roku, ku wielkiej uciesze dumnego jak paw Janusza Palikota. Dziś ma zatem 11 lat. Po raz pierwszy na Insta zobaczyliśmy ją początkiem września, gdy sam Palikot zamieścił zdjęcie z dumnym podpisem: „Z Zosią!”:

https://www.instagram.com/p/CEpABT9jwum/

Sama Zosia również chętnie dzieli się swoimi zdjęciami z – na razie nielicznymi – followersami.

https://www.instagram.com/p/CGSt5vPHliu/

Czy jest podobna do taty? Poniżej kilka aktualnych zdjęć Janusza Palikota, które niech posłużą Wam jako porównanie.

Janusz Palikot Zosia Palikot Insta

Naszym zdaniem, po tacie Zosia Palikot odziedziczyła przede wszystkim przenikliwe spojrzenie. A co, jeśli chodzi o rysy twarzy? Janusz Palikot bez wątpienia ma znacznie bardziej męskie rysy, co nie zawsze jest oczywiste. Zosia natomiast jest bardzo dziewczęca i być może w większym stopniu podała się do mamy. A jak wygląda żona Janusza Palikota, Monika Kubat, można zobaczyć poniżej:

Palikot z żoną