Coraz więcej celebrytek zajmuje stanowisko w sprawie aborcji – Katarzyna Zielińska dzieli się z fanami swoją historią

Decyzja Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji zapadła! W Warszawie trwa obecnie trzeci dzień protestu przeciw decyzji TK zakazującej aborcji z powodu ciężkiej wady płodu. Kobiety w całej Polsce uważają, że ich prawa o decydowaniu o swoim ciele zostały drastycznie ograniczone. Z kolei celebryci w mediach społecznościowych niejednokrotnie po raz pierwszy dzielą się swoimi przeżyciami.

Celebryci i ich osobiste często bolesne wyznania

Na decyzję Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji zareagowała miedzy innymi Katarzyna Zielińska. Celebrytka dodała zdjęcie w ciąży oraz po raz pierwszy podzieliła się swoją historią. Aktorka wyznała, że pierwsze miesiące ciąży były dla niej bardzo trudne.

Jestem wstrząśnięta wczorajszym dniem. Nie mogłam spać, wyobrażając sobie teraz ból, smutek i łzy wielu kobiet w Polsce. Nie mam w zwyczaju publikować tak osobistych zdjęć. Ale… Tak, to zdjęcie na kilka dni przed porodem mojego pierwszego, długo wyczekanego syna. Jestem córką, siostrą, matką, przyjaciółką – jestem kobietą. Mam dwójkę dzieci. Zdrowych i pięknych – wyznała Zielińska

"Wiezień miłości" - Jülide żyje, lecz inny z głównych bohaterów ginie w okropnych okolicznościach. Koniecznie zobacz zaskakujący bieg wydarzeń

Zielińska szczerze o swojej pierwszej ciąży

Katarzyna Zielińska przyznaje na swoim profilu na Instagramie, że nie było jej łatwo. Dużo płakała i wiele nocy nie zmrużyła oka bojąc się o zdrowie i życie swojego nienarodzonego dziecka.

Jak przeszłam ciążę? Książkowo? Otóż nie. Nie spałam spokojnie pierwsze trzy miesiące. Płakałam czekając na dobre wieści. Tak sobie sekretowałam w głowie. Będzie dobrze. Tysiące badań. Byłam pod opieką cudownych lekarzy, specjalistów w dziedzinie tzw. „trudnej ciąży”. Resztę zostawię dla siebie. Dziś mam cudownych chłopców. Codziennie czujemy z mężem wdzięczność za tak wspaniały DAR! Ale co z innymi kobietami? Co z ich dziećmi skazanymi na cierpienie? Brak słów. Smutek. Złość. Chciałabym się obudzić dzisiaj i powiedzieć, że to tylko jakiś senny koszmar. NIESTETY TO PRAWDA #Wyrok na kobiety – przyznaje Katarzyna Zielińska.

Prezydent Andrzej Duda zarażony koronawirusem! Polacy martwią się o prezydenta