„Wiezień miłości” – Jülide żyje, lecz inny z głównych bohaterów ginie w okropnych okolicznościach. Koniecznie zobacz zaskakujący bieg wydarzeń

„Więzień miłości” to turecki serial uwielbiany przez wielu Polaków. Ostatnim czasem, bieg zdarzeń w cieszącej się dużą popularnością telenoweli nabrał niezwykłego tempa. Ömer ledwo zdołał pogodzić się z matką, a już ponownie ją stracił. Lecz czy na prawdę tak właśnie się stanie? Kto z głównych bohaterów starci życie i jak potoczą się dalsze losy Ömera i Zehry? 

W ostatnich odcinkach wiele złego dzieje się w rodzinie Ömera (Erkan Meriç). Rodzina głównego bohatera pogrążona jest w smutku i rozpaczy, bowiem matka Ayse (Yaprak Durmaz) i Ömera umiera na stole operacyjnym. W dzisiejszym odcinku odbył się pogrzeb Jülide (Tuğçe Ersoy), ale kiedy Zehra (Hazal Subasi), Ayse  i Ömer wrócili okazało się, że Jülide wcale nie umarła! To był plan, który miał zmylić Erjana.

Córka Janusza Palikota jest na Instagramie. Jak wygląda Zosia Palikot?

Czego możemy spodziewać się w kolejnych odcinkach „Więźnia miłości”

W kolejnym odcinku serialu „Więzień miłości” Jülide dziękuje z całego serca synowi za wszystko, co dla niej zrobił. Niestety Erjan nie zamierza odpuścić i nasyła swoich ludzi na Ömera. Podczas gdy Zehra i Ömer rozpamiętują wspólne przeżycia mężczyzna wyznaje Zehrze, że nie wierzył w miłość i zmienił zdanie tylko dzięki temu, że pojawiła się w jego życiu.

Ayse nadal pogrążona jest w smutku, nie może poradzić sobie z faktem, iż ukochany mąż zdradzał ją przez wiele lat. Postanawia wyjawić Zehrze, że Nihat (Aykut Iğdeli) ją zdradził. Żona Ömera nie ukrywa, że ta wiadomość jest dla niej szokująca.

Przepis na szarlotkę z cynamonem to idealne ciasto na długie jesienne wieczory
Coraz więcej celebrytek zajmuje stanowisko w sprawie aborcji - Katarzyna Zielińska dzieli się z fanami swoją historią

Ömer zostaje porwany przez swojego prześladowcę

Ludzie Erdżana Kesera porywają Ömera. Mężczyzna chce, by to właśnie syn Jülide poniósł odpowiedzialność za śmierć matki.  Zehra i Czan bez zastanowienia ruszają za nimi. Spotkanie Erdżana z Ömerem w lesie kończy się w nieoczekiwany sposób. Z kolei Bahszende robi się coraz bardziej podejrzliwa, omal nie odkrywa, że Jülide jest w posiadłości.

Erkan Meriç i Hazal Subaşı, czyli Ömer i Zehra z telenoweli "Więzień miłości" udzielają wywiadu - zobacz o czym rozmawiają

Ayse wyznaje bratu cała prawdę

Kiedy Ayse decyduje się wyjawić Ömerowi, że chce się rozwieść z Nihatem, staje się rzecz na która nikt z domowników nie jest przygotowany. Rodzeństwo zostaje poinformowane przez policjanta, że Nihat miał wypadek i niestety poniósł śmierci. Okazuje się, że w wypadku zginęła także kochanka Nihata. Ayse wybacza mężowi zdradę, przez co uzyskuje spokój. Z kolei podejrzliwa Bahszende odkrywa, że Jülide żyje.

Przepis na fit batony bounty to ostatni HIT Instagrama! Musisz ich spróbować, są nieziemskie
Przepis na kotlety siekane to nasza dzisiejsza propozycja na niedzielny obiad - sprawdź koniecznie