Demet Özdemir i Can Yaman – wywiad po polsku. Na YouTube pojawiło się hitowe nagranie

Can Yaman i Demet Özdemir

Serial „Wymarzona miłość” zyskał w Polsce większą popularność, niż ktokolwiek zakładał. Z kolei Can Yaman i Demet Özdemir to jedni z najbardziej rozchwytywanych aktorów, jacy brali udział w produkcji. Wywiad z nimi, w tłumaczeniu na polski, znalazł się na YouTube.

Polscy widzowie rzadko mają okazję zobaczyć wywiad z gwiazdami „Wymarzona miłość” w formie wideo, który są w stanie zrozumieć. Oczywiste jest bowiem, że znajomość języka tureckiego w naszym kraju nie jest zbyt popularnym zjawiskiem.

Can Yaman i Demet Özdemir – wywiad. Polscy fani w końcu mogą posłuchać wypowiedzi gwiazd serialu „Wymarzona miłość”

Fani tureckiego serialu w naszym kraju są już na tyle zapaleni, że nawet zadają sobie trud, by tłumaczyć długie wywiady na polski. Tym razem mamy okazję obejrzeć, z napisami, relację z planu „Wymarzona miłość”. Podekscytowana reporterka zdołała porozmawiać z Can Yaman i Demet Özdemir. Ponadto przed kamerą stanął reżyser – Cagri Bayrak.

Marta Kaczyńska o aborcji. Te słowa zdruzgotały Jarosława Kaczyńskiego

Już na początku wywiadu prowadząca nazwała Demet  „najlepszą aktorką serialu”, co wywołało nieśmiałość i uroczy uśmiech na twarzy aktorki. Ponadto dziennikarka dodała: „Uwielbiam sposób, w jaki grasz”. Po tym również na twarzy Demet Özdemir można było dostrzez rumieńce.

Co główna bohaterka serialu „Wymarzona miłość” powiedziała o swojej bohaterce? Otóż, jak wspomniała już na początku wypowiedzi: „Ma wiele ze mnie, jestem taka jak ona. Choć oczywiście staram się postępować odmiennie”. Co jeszcze powiedziała? Co natomiast wyznał Can Yaman? Cały wywiad, wyemitowany w tureckiej telewizji, można obejrzeć poniżej.

Coraz więcej celebrytek zajmuje stanowisko w sprawie aborcji - Katarzyna Zielińska dzieli się z fanami swoją historią

[ LINK DO WYWIADU TUTAJ ]

Warto pamiętać, że aby zobaczyć tłumaczenie, należy włączyć napisy w ustawieniach wideo (w prawym dolnym rogu odtwarzacza). Rozmowa została zarejestrowana w ubiegłym roku. Gołym okiem widać, że para czuła się wówczas obok siebie bardzo szczęśliwie i komfortowo. Nikt nie przewidywał bowiem jeszcze wtedy perturbacji, jakie czekają tureckie gwiazdy w najbliższych miesiącach. Przypomnijmy, że Can Yaman ma obecnie 30 lat, natomiast obiecująca aktorka Demet Özdemir – 28.

Otopress należy do czołówki portali najczęściej piszących o serialu „Wymarzona miłość”. Staramy się podawać najciekawsze informacje na temat serialu i czołowych aktorów. Zdajemy sobie bowiem sprawę, jak chętnie Polki pochłaniają kolejne ciekawostki na ich temat.

Najlepszy przepis na makaron z tuńczykiem - musisz tego spróbować!