Gessler właśnie wywołała pożar. Facebook aż kipi, ten post to hit

Magda Gessler Lara Gessler

Niewiarygodnie hitowy wpis znanej restauratorki. Magda Gessler udostępniła post córki Lary z wymownym podpisem. Facebook dosłownie zawrzał. Co napisała Lara Gessler? Przyznała między innymi, że bieżące wydarzenia tak mocno nią wstrząsnęły, że przez jakiś czas nie była w stanie nawet wchodzić do internetu. Padły słowa o spazmach.

Zakaz aborcji to niekwestionowany temat numer jeden w mediach i na forum publicznym. Do dyskusji – co oczywiste – włączają się również celebryci. Magda Gessler rozpętała burzę już w dzień ogłoszenia orzeczenia. Jej córka natomiast – dziś.

Roksana Węgiel dodała zdjęcie na Instagram. I rozsadziła internet

Magda Gessler udostępniła post Lary – multum reakcji w pół godziny

W niespełna pół godziny po publikacji, post Magdy Gessler na Facebooku zebrał 7,5 tys. reakcji. Z każdą sekundą przybywa ich setki. Restauratorka dodała jedynie wymowny podpis do postu, jaki na temat zakazu aborcji zamieściła jej córka – Lara Gessler.

„Oto słowa mojej córki,z  którymi zgadzam się w 100 procentach. Jestem dumna i wzruszona. Kocham. Przeczytajcie proszę” – przekazała Magda Gessler, załączając zrzuty ekranu z treścią wpisu, jaki zamieściła Lara.

Maryla Rodowicz poszła do telewizji zakażona? W internecie zawrzało

Magda Gessler Lara Gessler zakaz aborcji

Drodzy, wybaczcie chwilową nieobecność ale, zaglądanie do internetu w ostatnich dniach wywoływało we mnie spazmatyczne reakcje – wyjaśniła na początku Lara Gessler.

Lara i jej mama – są w świetnych stosunkach

Możemy sobie zatem tylko wyobrażać, jak mocno przeżyła to, czego dopuścili się sędziowie Trybunału Konstytucyjnego. Jak zresztą miliony innych kobiet w naszym kraju. Niech świadczy o tym fakt, że na obszerny wpis zdobyła się dopiero kilka dni później. Jej mama, Magda Gessler, niemal zawsze zgadza się z córką w całej rozciągłości.

Najlepszy przepis na makaron z tuńczykiem - musisz tego spróbować!

Nie tylko w sprawach poważnych, takich jak zakaz aborcji. Również wtedy, gdy Lara podjęła odważną decyzję o wzięciu udziału w nagiej sesji. Autorka „Kuchennych Rewolucji” przekonywała wówczas, że nie ma nic przeciwko, by jej córka pokazywała swoje atrakcyjne ciało. Panie – jak widać – są więc w świetnych stosunkach. Matkę i córkę dzieli 36 lat. Lara Gessler ma bowiem 31 lat, natomiast Magda – 67. Dogadują się jednak jak stare, dobre koleżanki, a przy tym rówieśniczki.

Przepis na fit batony bounty to ostatni HIT Instagrama! Musisz ich spróbować, są nieziemskie
Magda Gessler przed chwilą zamieściła dramatyczny wpis. "Stało się coś okropnego"