Magdalena Ogórek przekazała radosną nowinę. Dziennikarka jest wniebowzięta

Magdalena Ogórek TVP Info Twitter

Magdalena Ogórek, gwiazda TVP Info i była kandydatka na urząd prezydenta RP, przekazała na swoim Twitterze radosną wiadomość. Kobieta nie kryje radości.

Ogórek to bardzo ceniona przez konserwatywną publiczność dziennikarka. Choć jeszcze kilka lat temu należała do SLD, a nawet startowała z ramienia tej partii w wyborach, dziś znacznie bliżej jej do Prawa i Sprawiedliwości.

Marta Kaczyńska o aborcji. Te słowa zdruzgotały Jarosława Kaczyńskiego

„Linię redakcyjną” Magdalena Ogórek zmieniła rzecz jasna wtedy, gdy uzyskała zatrudnienie w TVP Info. Zaczęła od prowadzenia luźnego w formie programu „W Tyle Wizji”. Było to małym szokiem dla postronnych obserwatorów. Z czasem jednak wszyscy zdążyli przywyknąć do jej obecności w Telewizji Publicznej.

Magdalena Ogórek na Twitterze pochwaliła się niezłym osiagnięciem

Sympatyczna dziennikarka bryluje również w mediach społecznościowych. Jak się okazało, ma jeden z najliczniej obserwowanych profili na Twitterze wśród polskich publicystów. Takim wynikiem może pochwalić się mało kto. Pokazuje to tylko, jakim zaufaniem odbiorców cieszy się Magdalena Ogórek.

Demet Özdemir i Can Yaman - wywiad po polsku. Na YouTube pojawiło się hitowe nagranie

„Zerknęłam na licznik: 155 000 Twitterowiczów obserwuje moje konto. Dziękuję Państwu bardzo! (nieustająco życząc zdrowia)” – przekazała Magdalena Ogórek. Nic dziwnego, że TVP Info postanowiła przyjąć ją w swoje szeregi. Każdy z wpisów dziennikarki cieszy się bowiem ogromną popularnością, a elektorat PiS – mimo jej przeszłości w Lewicy – darzy ją nieposkromioną sympatią.

Magdalena Ogórek TVP Info Twitter

Koniecznie zrób to przed Dniem Wszystkich Świętych. Radzimy, jak nie zostać z ręką w nocniku 1 listopada

O takim kredycie zaufania wśród konserwatywnego elektoratu, byli kandydaci na prezydenta z ramienia ugrupowań opozycyjnych, mogliby tylko pomarzyć. Urokiem osobistym Magdalena Ogórek przekonała jednak znaczną większość. Wie ponadto, jak i co mówić, by być odbierana w sposób niemal wyłącznie pozytywny.

Magdalena Ogórek TVP Info

Magdalena Ogórek, choć nie wygląda, ma 41 lat. Dziennikarka i była polityk urodziła się 23 lutego 1979 roku. Pochodzi z Rybnika. Już ponad 15 lat temu ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim integrację europejską. Takie wykształcenie może dziwić, gdy mówimy o bliskiej współpracy z – momentami dość eurosceptycznym – rządem Zjednoczonej Prawicy. Trzeba jednak przyznać, że po nieudanej przygodzie w polityce, dr Ogórek idealnie wstrzeliła się w skład TVP Info. Zapewne pozostanie przy Woronicza tak długo, jak władzę będzie dzierżył obóz Jarosława Kaczyńskiego.