Roksana Węgiel dodała zdjęcie na Instagram. I rozsadziła internet

sodówka Roksana Węgiel Roxie

Roxie, czyli Roksana Węgiel, ma niezwykły dar oczarowywania odbiorców. 15-letnia, wschodząca gwiazda muzyki pop, dwa lata temu stała się objawieniem na polskiej scenie. Dziś jest już na szczycie, a w serwisie Instagram obserwuje ją ponad milion osób.

Roksana Węgiel poparła strajk kobiet? Roxie zamieściła wymowne zdjęcie

Młoda wokalistka to przykład utalentowanej jednostki, która niczego nie musi robić na siłę. Grono jej fanów w mediach społecznościowych rośnie w imponującym tempie. Nigdy jednak nie sprawiała wrażenia osoby dbającej o to za wszelką cenę. Mimo to jest jedną z najpopularniejszych osób na polskim Instagramie.

Roksana Węgiel dodała zdjęcie na Insta, internet zwariował

Aby post na Instagramie był hitem, większość celebrytek musi pokazać znacznie więcej, niż klasyczne selfie. Młodziutka Roxie udowadnia jednak, że nie jest to konieczne. Zamiast ociekających seksem, kontrowersyjnych ujęć, sympatyczna nastolatka zamieściła… swoje portretowe zdjęcie. Tak po prostu. Jaka była reakcja internautów?

Maryla Rodowicz poszła do telewizji zakażona? W internecie zawrzało

Otóż fotografia, którą opublikowała Roksana Węgiel, trafiła na Instagram już tydzień temu. Jest ostatnią jak dotąd wrzuconą na profil. Jak na razie polubiło ją… prawie 112 tysięcy osób! Jest to wynik, który Roxie osiągnęła dzięki swojej wyjątkowo przyjemnej aparycji. A na który wiele innych gwiazd musiałoby pracować dwojąc się i trojąc, a przy okazji boleśnie obrywając od mediów plotkarskich.

O jakim zdjęciu mowa? Przedstawiamy je poniżej.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL 🖤 (@roxie_wegiel)

15-latka pochodzi z Jasła na Podkarpaciu. Urodziła się 11 stycznia 2005 roku. W tym roku obchodziła zatem swoje 15. urodziny. Sława i popularność spadły na nią nagle, mimo tego uchodzi za jedną z najskromniejszych gwiazd młodego pokolenia. Szeroka publiczność usłyszała o niej jesienią dwa lata temu, gdy w cuglach wygrała Eurowizję Junior. Później rozwój jej kariery nabrał rozpędu. Po wydaniu singla „Anyone I Want To Be” Roxie rozkochała w sobie miliony słuchaczy. Mimo młodego wieku, zdążyła już zyskać angaż w wielu programach rozrywkowych, a także nawiązać współprace z dużymi markami, np. odzieżowymi czy siecią Play. A przecież to dopiero początek!