Jolanta Kwaśniewska nie może dłużej milczeć. Powiedziała, co naprawdę myśli o Agacie i Kindze Dudzie, padły mocne słowa

Agata Duda
Agata Duda

Agata Duda nie odniosła się do obecnie panującej w kraju sytuacji, podobnie z resztą Kinga Duda, choć sprawa dotyczy kobiet i większość obywatelek oczekuje tego, że któraś z nich zabierze głos. Jolanta Kwaśniewska postanowiła wypowiedzieć się na temat obu pań, z jej ust padły mocne słowa. 

Chyba nikogo nie dziwi fakt, że zarówno Agata Duda, jak i Kinga milczą. Obie nigdy nie wypowiadały się w ważnych dla państwa kwestiach, a głos zabierały jedynie podczas wieców wyborczych. Po tym, jak przemówiły podczas spotkań z obywatelami, zamilkły i choć teraz dużo się dzieje w naszym kraju, żadna z nich nie zabrała głosu w tej sprawie.

Polki wściekłe, będzie afera na cały kraj, Esmeralda Godlewska "piep**y ich protest". Po jej słowach odebrało nam mowę, totalnie przegięła

Od kilku dni na ulicach wciąż trwają protesty dotyczące decyzji Trybunały Konstytucyjnego, głos zabierają wszyscy obywatele naszego kraju, a protest ma miejsce już nie tylko na ulicach, ale także w mediach społecznościowych. Wielu celebrytów i polityków okazuje wsparcie strajkującym, w tym Jolanta Kwaśniewska. Kobieta postanowiła odnieść się również do postawy żony i córki prezydenta.

Hazal Subasi i Riza Kocaoglu - specjalnie dla Was sprawdzamy jak ma się związek serialowej Zehry z "Więźnia miłości". Mamy najnowsze zdjęcia

Kinga i Agata Duda milczą w tak ważnej kwestii. Co na to Kwaśniewska?

Żona byłego prezydenta dała się poznać jako kobieta, która walczy o prawa kobiet razem z nimi. Nigdy nie pozostawała bierna w ważnych kwestiach, dlatego poniekąd dziwi ją postawa obecnej pierwszej damy. Wielu wciąż porównuje obie kobiety i najzwyczajniej po prostu brakuje im poparcia Agaty i Kingi.

Tak teraz po dwóch latach wygląda grób Agnieszki Kotulanki. Niewyobrażalnie przygnębiający widok
„Powinniśmy mówić stanowcze „nie”. Nie liczę na to, że to „nie” powie Agata Duda, nie oczekujmy tego. Prezydent Duda powiedział, że jest zadowolony z decyzji Trybunału Konstytucyjnego” – mówi Jolanta Kwaśniewska.
Kobieta twierdzi jednak, że głośne „nie” powinno wybrzmieć z ust Kingi. Podkreśliła, że takie były jej oczekiwania wobec młodej córki prezydenta, która pewnie w przyszłości sama będzie matką. Dodała jednak, że mimo wszystko nie sądzi, żeby ta zabrała głos, choć chciałaby się mylić. Wyznała dodatkowo, że dla niej najgorsze jest odebranie kobietom prawa do podejmowania decyzji odnośnie do siebie i rodziny.
Poznaliśmy porażającą prawdę o dzieciach Chylińskiej, to dlatego ukrywa je przed mediami? Dwoje z nich jest niepełnosprawnych, smutne szczegóły
Podpowiadamy co dodać do rosołu, by jego smak był niepowtarzalny. Wiedzieliście o tym?