Poznaliśmy porażającą prawdę o dzieciach Chylińskiej, to dlatego ukrywa je przed mediami? Dwoje z nich jest niepełnosprawnych, smutne szczegóły

Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska rzadko opowiada o swoim prywatnym życiu, a tym bardziej o swoich dzieciach. Nigdy nie pokazała swoich pociech i raczej stroniła od wypowiadania się na ich temat. W związku z ostatnimi wydarzeniami w naszym kraju postanowiła jednak zabrać głos w tej sprawie i powiedzieć, co leży jej na sercu. Zdobyła się na naprawdę szczere wyznanie. 

Agnieszka Chylińska podobnie jak większość gwiazd postanowiła wypowiedzieć się na temat ostatnich wydarzeń w Polsce. W związku z zaostrzeniem ustawy antyaborcyjnej w naszym kraju zawrzało. Na ulicach roi się od niekończących się protestów, ale i w mediach społecznościowych każdy daje upust swoim emocjom.

Z ostatniej chwili: Jarosław Kaczyński przerywa milczenie ws. strajku. Jest oficjalne oświadczenie

Gwiazdy także wyraziły swój sprzeciw w związku z decyzją Trybunału Konstytucyjnego. Wśród nich znalazła się między innymi właśnie Chylińska, która opowiedziała o swoim macierzyństwie. Piosenkarka ma troje dzieci. Najstarszy syn ma na imię Ryszard i ma 14 lat, później Estera, która dziś ma 10 lat i 7-letnia Krysia. Okazuje się, że dwoje jej dzieci wymaga specjalnej troski.

Agnieszka Chylińska szczerze o swoim macierzyństwie

Artystka na swoim Instagramie zamieściła wideo, w którym opowiedziała o tym, jak wygląda jej macierzyństwo.

Wiemy, ile za jeden dzień pracy dostaje Andrzej Grabowski. Kwota ścina z nóg, zwykły Polak nie zarobi jej przez lata

„Ja nigdy się nie żaliłam i nigdy publicznie nie opowiadałam o tym, jak mi jest ciężko z tego tytułu, że dwoje moich dzieci są dzieciakami szczególnej troski. Nie przypominam sobie też bardzo, żeby ktoś mi w tym pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane państwo. Dlatego szczególnie mnie jako mamie jest trudno na to wszystko patrzeć i znosić fakt, że nie dba się o dzieci niepełnosprawne, osoby niepełnosprawne w takim wymiarze, w jakim one powinny być zaopiekowane, a wymusza się na kobietach rodzenie kolejnych chorych dzieci. Zawsze uważałam, że jest to kwestia sumienia. Nie można nikogo do niczego zmuszać, nie można nikomu narzucać czegokolwiek, zakazywać czegokolwiek, to jest po prostu nieludzkie. (…) Nigdy nie chciałam, żeby ktoś żył tak jak ja” – mówi Agnieszka Chylińska.

Jej wyznanie zaskoczyło wszystkich fanów. W komentarzach gwiazda otrzymała mnóstwo wsparcia mentalnego. Wiele kobiet wyraziło poparcie dla jej postawy.

Gwiazda "M jak miłość" pobita na strajku, są wstrząsające zdjęcia. Poszła tam z ciążowym brzuchem
Jackowski przewidział wojnę w Polsce? Najnowsza wizja poraża, mają się dziać straszne rzeczy
Wiadomo już, którzy uczniowie pierwsi wrócą do szkół. Padła konkretna data otwarcia szkół