Tak teraz po dwóch latach wygląda grób Agnieszki Kotulanki. Niewyobrażalnie przygnębiający widok

Agnieszka Kotulanka
Agnieszka Kotulanka

Agnieszka Kotulanka zmarła 20 lutego 2018 roku. Wszyscy fani wstrzymali na chwile oddech, gdy usłyszeli o śmierci aktorki. Przez lata wcielała się ona w postać Krystyny Lubicz w uwielbianej przez wszystkich telenoweli „Klan”. Ciężko było uwierzyć w to, że tak szybko odeszła, dlatego widok jej grobu na dwa lata po jej śmierci wciąż jest niewyobrażalnie przygnebiający. 

Jak się okazuje, Agnieszka Kotulanka nie miała łatwego życia. Musiała mierzyć się z wieloma problemami, a jednym z największych jej problemów okazał się nałóg, który zniszczył jej karierę. Aktorka pod koniec lat 80. wyjechała wraz z mężem i dziećmi do Kanady. W 1992 roku wróciła jednak do Polski, po tym, jak rozstała się z mężem. Wtedy również powróciła do aktorstwa.

Poznaliśmy porażającą prawdę o dzieciach Chylińskiej, to dlatego ukrywa je przed mediami? Dwoje z nich jest niepełnosprawnych, smutne szczegóły

Rola w serialu „Klan” okazała się dla niej prawdziwą szansą na wielką karierę. To właśnie dzięki niej udało jej się stanąć na nogi po rozwodzie. Przez lata wcielała się w role Krystyny Lubicz, jednak w 2014 roku jej postać została uśmiercona, a wszystko przez prywatny dramat, z jakim mierzyła się aktorka.

Agnieszka Kotulanka nie miała łatwo w życiu

W pewnym momencie choroba alkoholowa gwiazdy dała się mocno we znaki, co spowodowało, że zaczęła zaniedbywać prace. Nie pojawiała się na planie zdjęciowym, przez co jej postać bardzo często znikała z ekranów. Producenci dokładali wszelkich starań, by jej pomóc jednak na marne. W końcu zdecydowali się uśmiercić jej postać.

Podpowiadamy co dodać do rosołu, by jego smak był niepowtarzalny. Wiedzieliście o tym?

W walce z uzależnieniem cały czas wspierała ją jej córka, która opłaciła nawet kosztowne leczenie. Kiedy na horyzoncie pojawiła się już perspektywa tego, że kobiecie uda się pokonać nałóg, nagle niespodziewanie zmarła. Przyczyną jej śmierci był krwotoczny udar mózgu.

Wieść o jej śmierci wstrząsnęła wszystkimi, a widok jej grobu przygnębia do dziś. Agnieszka Kotulanka została pochowana na cmentarzu parafialnym w Legionowie. Jej grób znajduje się tuż obok grobu jej ojca. Trudno powstrzymać łzy patrząc na miejsce jej pochówku.

Tak teraz po dwóch latach wygląda grób Agnieszki Kotulanki. Niewyobrażalnie przygnębiający widok
”]

Wojciech Cejrowski ostro podsumował protestujące kobiety. Przed chwilą zamieścił wpis