Wiemy, ile za jeden dzień pracy dostaje Andrzej Grabowski. Kwota ścina z nóg, zwykły Polak nie zarobi jej przez lata

Andrzej Grabowski
Andrzej Grabowski

Andrzej Grabowski największą popularność zawdzięcza roli Ferdynada Kiepskiego w serialu „Świat według Kiepskich”. Mężczyzna od lat jest aktywny w branży show-biznsesu, przez co stawki, jakie otrzymuje za angaże w niektórych projektach, naprawdę robią wrażenie. Wyciekła kwota, jaką otrzymał ostatnio za jeden dzień na planie zdjęciowym. Aż ciężko to sobie wyobrazić. 

Andrzej Grabowski od lat cieszy się ogromną rozpoznawalnością. Ludzie kojarzą go z największych hitowych produkcji nie tylko tych emitowanych na małym ekranie, ale również kinowych. Wielu aktorów serialowych zmaga się z tym, że ich osobę przypisuje się do konkretnej postaci. Przez to ciężko im później o jakikolwiek angaż. Ten aktor jednak zdecydowanie nie może narzekać na brak ofert.

Jolanta Kwaśniewska nie może dłużej milczeć. Powiedziała, co naprawdę myśli o Agacie i Kindze Dudzie, padły mocne słowa

Mimo że wielu kojarzy go właśnie z postacią Ferdka Kiepskiego, to dzięki swojemu talentowi aktorskiemu udało mu się wyjść poza to. Wszystkie projekty, w których bierze udział. starannie selekcjonuje, dzięki czemu jego wizerunek jest bardzo ceniony. Wynagrodzenie, jakie otrzymuje za jeden dzień na planie, przyprawia o zawrót głowy.

Ile zarabia Andrzej Grabowski? Te kwoty robią wrażenie

Ostatnio mężczyzna miał okazje wystąpić w jednej z reklam sieci Play. Z uwagi na to, że raczej rzadko widzimy go w takiej roli, firmy chcące, by reklamował ich produkt płacą ogromne pieniądze. Okazuje się, że aktor jest niezwykle ceniony przez branżę reklamową. Mówi się, że jego nazwisko nie jest zużyte w reklamach, ponieważ nie przyjmuje wielu propozycji. To między innymi właśnie to składa się na wynagrodzenie, jakie otrzymuje.

Polki wściekłe, będzie afera na cały kraj, Esmeralda Godlewska "piep**y ich protest". Po jej słowach odebrało nam mowę, totalnie przegięła

Za jeden dzień na planie zdjęciowym do reklamy Play dostał 180 tysięcy złotych. Ta stawka dosłownie powala na kolana. Zarabiając tyle w jeden dzień aż trudno sobie wyobrazić, ile wynoszą jego zarobki w skali roku… Nie mniej jednak trzeba przyznać, że Andrzej Grabowski sam sobie na to zapracował, przez lata wcielając się w różne role.

We wcześniej wspomnianej reklamie u jego boku pojawił się również Kuba Wojewódzki. Taka gwiazdorska obsada z pewnością sporo kosztowała popularną sieć komórkową.

Tak teraz po dwóch latach wygląda grób Agnieszki Kotulanki. Niewyobrażalnie przygnębiający widok
Poznaliśmy porażającą prawdę o dzieciach Chylińskiej, to dlatego ukrywa je przed mediami? Dwoje z nich jest niepełnosprawnych, smutne szczegóły