Erkan Meriç i Hazal Subaşı, czyli Ömer i Zehra z telenoweli „Więzień miłości” udzielają wywiadu – zobacz o czym rozmawiają

Erkan Meriç i Hazal Subaşı to główni bohaterowie słynnej tureckiej telenoweli „Wiezień miłości”. Serial bije rekordy oglądalności, zyskał już sporą liczbę fanów, a aktorzy grający w nim główne role zyskali popularność o niewiarygodnej skali. Na antenie telewizji TRT Haber został wyemitowany jeden z ostatnich wywiadów na który zaproszono serialowego Ömera wraz z żoną Zehrą.

Aktorzy często zapraszani są do rozmów przez stacje telewizyjne. W wywiadzie aktorzy opowiadają miedzy innymi jak bardzo zżyli się ze swoimi filmowymi postaciami i jakie sceny były dla nich najłatwiejsze bądź najtrudniejsze. Koniecznie zobaczcie co oboje mieli ciekawego do przekazania fanom tureckiego serialu „Więzień miłości”.

Wywiad z gwiazdami serialu „Więzień miłości”

Początkowo wywiad przebiegał bardzo przewidywalnie, zaczęto od przedstawienia aktorów z serialu „Więzień miłości”. W studio są z nami uwielbiani przez wielu aktorzy z serialu „Więzień miłości: Erkan Meriç i Hazal Subaşı – zapowiedziała prowadząca wywiad dziennikarka.

Ku zdziwieniu wielu osób serialowe małżeństwo Ömer i Zehra, przyszli na wywiad ubrani całkiem normalnie. Erkan miał na sobie biały t-shirt i czarne spodnie, a Zehra ubrana była w czarną bluzkę i czarne spodnie. Z pewnością przybycie do studia obojga aktorów wzbudziło niemałe zainteresowanie ze strony fanów serialu, którzy nieustannie wysyłali na Twitterze i innych portalach społecznościowych pytania do swoich idoli.

Wiemy, ile za jeden dzień pracy dostaje Andrzej Grabowski. Kwota ścina z nóg, zwykły Polak nie zarobi jej przez lata

O co zostali zapytani główni bohaterowie serialu „Wiezień miłości”

Aktorzy odpowiadali na wile pytań zadanych przez prowadzącą, poniżej przytoczymy Wam kilka z nich.

Dlaczego ludzie tak bardzo Was kochają? Jak to zrobiliście? – zadała pytanie prowadząca.

– Zawsze to mówię, że nasi fani są zafascynowani naszą energią i współpracą. Czujemy ich miłość, kochamy ich, okazujemy im w zamian naszą miłość – odpowiedział Erkan.

To Twoja pierwsza rola? – pyta dziennikarka Hazal.

– To mój pierwszy serial telewizyjny – odpowiada aktorka, serialowa Zehra.
– Wcześniej grałem, ale to moja pierwsza rola – odpowiada z kolei Erkan Meric.

Podpowiadamy co dodać do rosołu, by jego smak był niepowtarzalny. Wiedzieliście o tym?

Jak to się stało, że otrzymaliście role w serialu Więzień Miłości?

– W 2015 roku uczestniczyłam w wyborach Miss Turcji. Byłam trzecia. Następnie otrzymałam propozycję zagrania roli w serialu. Chciałam spróbować, zrobić coś nowego. Wybrałam tę rolę i jestem z tego wyboru zadowolona – odpowiedziała Hazal.

– Tak samo chciałem zobaczyć, jak to jest. Oczywiście, po drodze były inne projekty, ale to był dobry scenariusz, a poza tym miał być emitowany w telewizji codziennie. Poza tym, kiedy czytaliśmy scenariusz, poczuliśmy, że ta historia jest lepsza od innych, miała to coś. Dobrze, że zaangażowaliśmy się w ten projekt – odparł Erkan.

Nie obyło, by się w wywiadzie bez pytania czy Erkan Meriç i Hazal Subaşı są parą. Oboje zgodnie stwierdzili, że nią nie są. Pytani z kolei o trudność wykonawczego zawodu serialowa Zehra odparła że „ta praca wymaga wielkiego poświęcenia od całego zespołu na planie filmowym. Bywa, że wszyscy są zmęczeni, ale dajemy z siebie wszystko, bo chcemy to robić dla naszych fanów i widzów. Mamy nadzieję, że z tego powodu zostaną z nami i będą oglądać drugi sezon serialu”.

Przepis na fit batony bounty to ostatni HIT Instagrama! Musisz ich spróbować, są nieziemskie

Co sprawia największy problem naszym bohaterom „Więźnia miłości”

Jaka była najtrudniejsza scena do nakręcenia? Czy trudno jest kręcić sceny emocjonalne, miłosne? – pyta dalej prowadzaca.

– Dla mnie sceny emocjonalne nie są trudne, a nawet to jedne z najłatwiejszych scen do odegrania – mówi Erkan.

– Ja z kolei uwielbiam je, ale muszę wcześniej odpowiednio się do nich przygotować – mówi Hazal i dodaje, że takie sceny są dla niej bardzo trudne. – Wolę romantyczne albo zabawne sceny, w których bawimy się albo śmiejemy. Wtedy mam wiele radości stojąc przed kamerą. Czuję się wtedy tez bardziej zrelaksowana.

Co utrzymuje Was przy życiu? – prowadząca zadaje pytanie od jednego z fanów.

– Rodzina, bliscy. Dzięki nim możemy przejść przez wszystko w życiu – mówi nam Hazal.
– Dokładnie tak. Dla mnie bardzo ważne są także zwierzęta – dodaje Erkan. Mam kota i psa, są dla mnie ważne, stały się dla mnie jak dzieci – mówi z uśmiechem Erkan.

Aktorzy szczerze o swoim życiu

Hazal, co lubisz robić, gdy masz czas?
Brakowało mi na planie komputera i wypoczynku, więc tak teraz spędzam czas. Oczywiście tęskniłam za rodziną i przyjaciółmi. Mieszkam w Izmirze, ale z powodu serialu jestem w Istanbule. Byłam u rodziny, teraz poświęcam czas sobie.

Hazal Subasi i Riza Kocaoglu - specjalnie dla Was sprawdzamy jak ma się związek serialowej Zehry z "Więźnia miłości". Mamy najnowsze zdjęcia

Czy wiążecie swoją przyszłość z aktorstwem?
Nie możesz pracować, jeśli nie kochasz tego, co robisz – mówi Erkan. I nawet nie chodzi tylko o aktorstwo, to sie tyczy każdej pracy. Przybyłem do Stambułu w 2010 roku i od tego czasu walczę, mam wzloty i upadki, ale mam nadzieję, że wszystko potoczy się tak, jak jest teraz.

A Ty Hazal, czy widzisz swoją karierę związaną tylko z aktorstwem?
Nie chcę tylko tego, powiedziałam sobie, że to dla mnie pewnego rodzaju doświadczenie. Nadal studiuję (marketing ekonomiczny), nie skończyłam jeszcze szkoły. Ale zakochałam się w aktorstwie, może z powodu charakteru Zehry, projektu, ludzi, z którymi pracuję (tu Hazal zerka na Erkana). Jestem teraz szczęśliwa, ale nie wiem co będzie dalej.