Dramat w domu Dawida z „Rolnik szuka żony”. Tego widzowie się nie spodziewali

Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony

Siódma edycja programu „Rolnik szuka żony” od samego początku wzbudza wiele emocji wśród oglądających. Widzowie uważnie śledzą każdy odcinek, jednak chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji. To, co się wydarzyło, wyraźnie zszokowało wszystkich. 

„Rolnik szuka żony” to program rozrywkowy, który od samego początku emisji cieszy się ogromną popularnością. Każdy kolejny sezon gromadzi przed ekranami coraz większą ilość widzów. Aktualnie siódmy raz mamy okazje śledzić losy rolników i ich potencjalnych kandydatów. Choć przed nimi jeszcze długa droga, to już od samego początku nie dają się widzom nudzić.

Ale wstyd. Kompletnie pijany Michał Wiśniewski zrobił to na oczach dzieci, totalny upadek

Podczas wczorajszego odcinka widzowie z zapartym tchem przyglądali się temu, co się dzieje. Już na tym etapie każdy z rolników ma swoich faworytów wśród kandydatów. W związku z tym powstają pomiędzy nimi liczne zgrzyty. Magda postanowiła pozbyć się z domu jednego z zaproszonych przez siebie mężczyzn, co z pewnością pokaże pozostałym, że żarty się skończyły. Choć rolniczka sama zadecydowała o pożegnaniu się z Mateuszem, to Dawid zupełnie nieoczekiwanie również musiał pożegnać się z jedną z kandydatek.

Nie żyje uczestniczka "The Voice Kids". Produkcja programu przekazała tragiczne informacje

Widzowie programu „Rolnik szuka żony” absolutnie się tego nie spodziewali

Dawid w swoim domu gościł Agnieszkę, Martynę i Magdę. Ze wszystkich pań najbardziej wpadła mu w oko Martyna, przez co pozostałe kandydatki czuły się nieco odtrącone. Presja, jaka na nich ciążyła była na tyle duża, że w końcu jedna z nich postanowiła odejść.

Gwiazda "M jak miłość" pobita na strajku, są wstrząsające zdjęcia. Poszła tam z ciążowym brzuchem

Agnieszka poprosiła Dawida o rozmowę na osobności, podczas której wyznała, że miała zupełnie inne oczekiwania wobec niego. Wyznała, że liczyła na to, że będzie bardziej dojrzałym facetem, a poza kamerami niestety tego nie ma. Postanowiła zatem, że to nie jest miejsce dla niej, a tym bardziej Dawid nie jest mężczyzną, z którym chciałaby, by coś ją łączyło.

Uczestnik programu „Rolnik szuka żony” słysząc te słowa, popłakał się. Dodał również, że jest mu szkoda, że nie zaiskrzyło pomiędzy nimi. Widzowie nie spodziewali się, że kobieta tak szybko zrezygnuje z walki o serce rolnika.

Jest kosmiczna afera. Julia Wieniawa publicznie zwyzywała Kaczyńskiego tak, że odbiera mowę
Polsat przekazał nieoficjalne informacje ws. 1 listopada i nowych obostrzeń. Rząd planuje zmiany w zarządzaniu epidemią
Z ostatniej chwili: Jarosław Kaczyński przerywa milczenie ws. strajku. Jest oficjalne oświadczenie
Wiadomo już, którzy uczniowie pierwsi wrócą do szkół. Padła konkretna data otwarcia szkół