Gwiazda „M jak miłość” pobita na strajku, są wstrząsające zdjęcia. Poszła tam z ciążowym brzuchem

M jak miłość wróblewska pobita

Gwiazda serialu „M jak miłość” wyszła na ulice i dołączyła do strajku kobiet w Warszawie. Aktorka zrelacjonowała później, że została pobita i pokazała wstrząsające zdjęcia poniesionych przez siebie obrażeń. Poszła tam w charakteryzacji i miała ciążowy brzuch.

Julia Wróblewska, gwiazda serialu „M jak miłość” wyraziła swoje wsparcie dla strajkujących w całej Polsce kobiet. Młoda aktorka nie kryje oburzenia zaistniałą sytuacją. „Czemu tak wulgarnie? Próbowałyśmy prowadzić kulturalne dyskusje. Nie słuchali” – oświadczyła Wróblewska.

Jest kosmiczna afera. Julia Wieniawa publicznie zwyzywała Kaczyńskiego tak, że odbiera mowę

Gwiazda M jak miłość pobita na strajku kobiet

Wróblewska dołączyła do ludzi protestujących w Warszawie. Przygotowała nawet wulgarny transparent i przebrała się za postać z serialowej adaptacji książki „Opowieść Podręcznej”. Książka opowiada o kobietach, które są zmuszane do rodzenia dzieci dla wysoko postawionych małżeństw. Zdecydowanie wyróżniała się także strojem, zobaczyliśmy ją wymazaną w krwi i ze sztucznym, ciążowym brzuchem.

Gwiazda „M jak miłość” relacjonowała przebieg wydarzeń na swoim Instagramie. Choć krew na jej twarzy jest charakteryzacją, to kilka godzin później Wróblewska poinformowała, że została pobita i opublikowała zdjęcie odniesionych przez siebie obrażeń. Aktorka nieźle oberwała po ramionach, biodrach i nerkach. Warto wspomnieć, że osoby, które jej to zrobiły, mogły nie wiedzieć, że jej ciążowy brzuch jest sztuczny.

Ale wstyd. Kompletnie pijany Michał Wiśniewski zrobił to na oczach dzieci, totalny upadek

Julia Wróblewska walczy z zaburzeniami osobowości i depresją

Mimo, że młoda aktorka walczy właśnie z zaburzeniami osobowości i depresją, nie pozostała obojętna na los wszystkich Polek i dołączyła do strajku. Gwiazda M jak miłość co raz wrzuca do sieci niepokojące filmy, w których płacze i widać, że zdecydowanie nie panuje nad sobą i swoimi emocjami. Choć ostatnio zapewniła fanów, że czuje się o wiele lepiej, to nie oznacza, że zaburzenia psychiczne, z którymi walczy, zniknęły.

– Wpadam w histerię, to jest darcie się w poduszkę, rzucanie rzeczami, uczucie, że chcę sobie zrobić krzywdę. Boję się. W takim epizodzie nie kontroluję siebie, jestem zmęczona, śpię po 18 godzin, nie mogę wstać, nie mogę jeść, nie mogę pić, jest słabo. Czego się wtedy boję? Siebie. To jest najgorsze – powiedziała Wróblewska.

Poniżej pokazujemy zdjęcia pochodzące z Instagrama Wróblewskiej.

Nie żyje uczestniczka "The Voice Kids". Produkcja programu przekazała tragiczne informacje

wróblewska m jak miłość1

wróblewska m jak miłość1

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Who knows, knows. ⚡️ #tojestwojna #pieklokobiet #protest #strajkkobiet #handmaidstale #opowieśćpodręcznej #wypierdalać

Post udostępniony przez Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula)

Jackowski przewidział wojnę w Polsce? Najnowsza wizja poraża, mają się dziać straszne rzeczy
Wiadomo już, którzy uczniowie pierwsi wrócą do szkół. Padła konkretna data otwarcia szkół
Ostra awantura o aborcję w Sejmie, Kaczyński przy mikrofonie stracił nad sobą panowanie. Zaczął wszystkim ubliżać