Ale wstyd. Kompletnie pijany Michał Wiśniewski zrobił to na oczach dzieci, totalny upadek

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski od 6 lat żyje w trzeźwości, jednak przyznaje, że czasem robi sobie przerwy i popija. Doniesienia o tym, co zrobił kompletnie pijany gwiazdor Ich Troje na oczach dzieci nas totalnie zszokowały. Czy to wtedy właśnie dotarło do niego, jak nisko upadł przez nałóg?

Michał Wiśniewski z alkoholizmem walczy już od 30 lat. Nałóg wyniszczył go nie tylko zdrowotnie, ale także finansowo. O tym, jak lidera „Ich troje” ścigali komornicy słyszeli już chyba wszyscy Polacy. Ostatecznie Wiśniewski ogłosił upadłość konsumencką i zdaje się, że nadal prowadzi dość królewskie życie.

Duda rozmawiał o aborcji z Polsatem, żona zabrała mu słuchawkę. Po jej słowach widzów musiało zatkać

Michał Wiśniewski kompletnie pijany zrobił to na oczach dzieci

Wyznania piosenkarza bywają wstrząsające i często wprawiają w osłupienie. O ile nie zrobiło na nas wrażenia to, że Wiśniewski przyznał się do homoseksualnych związków, to jego oświadczenie, że „ma raka dupy” było dość szokujące. Jednak największe ciarki żenady wywołało wyznanie o tym, co kompletnie pijany zrobił na oczach swojego dziecka.

– Raz wywaliłem się na schodach, wywaliłem na siebie talerz z jedzeniem. Mój syn zobaczył mnie leżącego pijanego na ziemi w spaghetti. W międzyczasie działali komornicy, spisywali rzecz po rzeczy. Licytacje odbywają się u ciebie w domu. Przychodzą obcy ludzie, by kupić to, co masz. Później licytowany był dom – powiedział Michał Wiśniewski w rozmowie z „Faktem”.

Ostra awantura o aborcję w Sejmie, Kaczyński przy mikrofonie stracił nad sobą panowanie. Zaczął wszystkim ubliżać

Czy to właśnie wtedy dotarło do niego, jak nisko upadł? Obecnie Michał Wiśniewski żyje w trzeźwości z przerwami na popijawki.

– Ja jestem zaszyty, więc nie grozi mi teraz topienie smutków w alkoholu. Ale dla innych ludzi, którzy mają problemy z piciem, to może być trudny czas. Ja nie piję od sześciu lat. Jak kończy mi się “wszywka”, to trochę popiję, ale generalnie teraz mam spokój do września. Ja sobie bez tego po prostu z tym nie radzę, każdy ma swój sposób na tę walkę – powiedział w rozmowie z „Plejadą”.

Nie żyje uczestniczka "The Voice Kids". Produkcja programu przekazała tragiczne informacje
Wiadomo już, którzy uczniowie pierwsi wrócą do szkół. Padła konkretna data otwarcia szkół
Chylińska pokazała zdjęcie po tym, jak prawda o jej dzieciach wyszła na jaw. Z miejsca podbiła sieć