Tomasz Sekielski udostępnił szokujące nagranie z Kaczyńskim. Panika przy Nowogrodzkiej

Tomasz Sekielski Jarosław Kaczyński YouTube

Przed chwilą Tomasz Sekielski zamieścił na YouTube film, który bez wątpienia zaniepokoi polityków przy Nowogrodzkiej. Autor przejmujących dokumentów m.in. o pedofilii w kościele, tym razem bezpośrednio uderzył w PiS. Konkretnie w Jarosława Kaczyńskiego.

Kaczyński znalazł się na celowniku milionów polskich kobiet. Ma to, rzecz jasna, związek z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego. I choć to nie szef PiS stoi na czele tegoż trybunału, to strajkujący doskonale wiedzą, jak duży wpływ na prezes Przyłębską ma lider frakcji rządzącej.

Duda rozmawiał o aborcji z Polsatem, żona zabrała mu słuchawkę. Po jej słowach widzów musiało zatkać

PiS najprawdopodobniej nie spodziewał się aż takiej skali protestów po zatwierdzeniu niemal całkowitego zakazu aborcji w Polsce. Sytuacja wymyka się spod kontroli. W związku z tym prezes Jarosław Kaczyński opublikował oświadczenie w formie wideo. W nim powiedział między innymi, że rząd musi reagować na agresywne protesty. Szybko zareagował Tomasz Sekielski.

Sekielski zamieścił nagranie. Na nim Kaczyński i Jaruzelski

Autor między innymi „Tylko nie mów nikomu” i „Zabawy w chowanego” zestawił komunikat prezesa PiS z… niepokojąco podobnym obwieszczeniem generała Jaruzelskiego z czasów stanu wojennego.

Ostra awantura o aborcję w Sejmie, Kaczyński przy mikrofonie stracił nad sobą panowanie. Zaczął wszystkim ubliżać

W nagraniu, które opublikował Tomasz Sekielski, słowa Jarosława Kaczyńskiego przeplatają się z niemal identycznie brzmiącym komunikatem generała Wojciecha Jaruzelskiego. Jak Polakom kojarzą się tamte czasy – wszyscy wiemy. Dziś natomiast wielu obawia się, że – w dobie masowych protestów i coraz częstszych zamieszek – PiS także postanowi „dla dobra ogółu” nieco przykręcić narodowi śrubę.

Zapewne do tych obaw nawiązał Sekielski. Film, który zamieścił na YouTube już 3 minuty po publikacji miał blisko 200 „łapek w górę”. Nie ulega zatem wątpliwości, że to kolejny – tym razem spontaniczny – materiał Tomasza Sekielskiego, który zyska gigantyczną popularność. Klip nazwał: „Wojna polsko-kaczyńska”.

Nie żyje uczestniczka "The Voice Kids". Produkcja programu przekazała tragiczne informacje

Ale wstyd. Kompletnie pijany Michał Wiśniewski zrobił to na oczach dzieci, totalny upadek

Prawo i Sprawiedliwość ma powody do niepokoju. Albowiem dotąd Tomasz Sekielski uderzał głównie w kościół i jego hierarchów. Partia rządząca tylko „przy okazji” obrywała, jako blisko związana z episkopatem. Dziś jednak dziennikarz uderzył bezpośrednio w Kaczyńskiego. To sygnał dla ludzi z Nowogrodzkiej: żarty się skończyły. Bo obecnie przeciwko władzy zwrócili się niemal wszyscy dziennikarze i – co jasne jak słońce – większość kobiet.

Jackowski przewidział wojnę w Polsce? Najnowsza wizja poraża, mają się dziać straszne rzeczy
Gwiazda "M jak miłość" pobita na strajku, są wstrząsające zdjęcia. Poszła tam z ciążowym brzuchem
Wiadomo już, którzy uczniowie pierwsi wrócą do szkół. Padła konkretna data otwarcia szkół