Chylińska pokazała zdjęcie po tym, jak prawda o jej dzieciach wyszła na jaw. Z miejsca podbiła sieć

Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska zalicza się do tego grona gwiazd, które postanowiły wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w naszym kraju. Gwiazda zdobyła się przy tym na szczere wyznanie odnośnie do swoich dzieci. Zaraz po zamieszczeniu nagrania udostępniła jeszcze jedno zdjęcie, by uniknąć wszelkich niedopowiedzeń. 

Agnieszka Chylińska dotychczas nie wypowiadała się na temat swoich pociech, a także nigdy nie pokazywała publicznie ich wizerunku. W związku z zaistniałą w naszym kraju sytuacją i licznymi protestami walczących o swoje prawa kobiet postanowiła opowiedzieć swoją historię. Jej słowa wstrząsnęły wszystkimi.

Prezenter TVP nie wytrzymał na wizji i powiedział prawdę o wyroku TK. Wszystkich zatkało, wyrzucą go na bruk?!

Piosenkarka opowiedziała o tym, że sama ma dwoje dzieci „specjalnej troski”. Dotychczas nigdy o tym nie wspominała, ale by okazać wsparcie, zdecydowała się to zrobić. Artystka niejednokrotnie popierała protesty związane z walką o prawa człowieka, dlatego i tym razem odniosła się do sytuacji. Jej wypowiedź wzbudziła sporo kontrowersji, dlatego chcąc uniknąć wszelkich niedomówień, czy tego, że ktoś źle zrozumiał jej słowa, zamieściła jeszcze jedno zdjęcie, na którym wyraźnie przedstawiła swoje stanowisko.

Agnieszka Chylińska wspiera protesty

Wiele znanych osób zabrało głos w tej sprawie, popierając walczące kobiety. W niektórych przypadkach przyczyniło się to niestety do tego, że straciły sympatie wśród fanów, którzy dotąd ich cenili, ale w tej kwestii mają inne zdanie. Sprawa jednak jest na tyle poważna, że gwiazdy raczej nie przejmują się tym, że stracą obserwatorów, a wręcz uważają, że trzeba mówić o tym głośno.

Padł absolutny rekord zakażeń i zgonów, zamkną Polskę? Ministerstwo zdrowia przekazało najnowsze informacje

Na zdjęciu, które zamieściła piosenkarka, znalazła się kartka, na której napisała, że ona sama nie usunęłaby chorego dziecka. Ten strajk traktuje jako protest przeciwko atakowi, prześladowaniu i karaniu tych, którzy żyją i myślą inaczej. Każdy może protestować na swój sposób, ile ludzi tyle poglądów, a niektórzy tego typu akcje traktują bardzo osobiście i na swój sposób je interpretują.

Agnieszka Chylińska w komentarzach natychmiast dostała mnóstwo słów wsparcia. Pojawiły się również deklaracje, że liczna grupa jej odbiorców jak najbardziej się z nią zgadza.

Polacy znowu zostaną zamknięci w domach?! Padła konkretna data, będą kolejne obostrzenia

Krzysztof Jackowski miał straszną wizję o przyszłości Kaczyńskiego i jego partii. Finał będzie tragiczny?
Wstrząsająca prawda o dzieciach Magdy Gessler wychodzi na jaw. Jedno z nich nie żyje
GIS pilnie wycofuje ze sklepów popularne mięso. Pod żadnym pozorem go nie jedz