Ewa Drzyzga w końcu przerwała milczenie. Pokazała też zdjęcie, wielu Polaków na to czekało

Ewa Drzyzga

Ewa Drzyzga stroni od wypowiadania się na temat nie tylko swojego życia prywatnego, ale też nigdy nie zabrała stanowiska wobec bieżących spraw politycznych. Tym razem gwiazda TVN postanowiła przerwać milczenie i w mocnych słowach skwitowała to, czym żyje właśnie cała Polska. 

Dotąd Ewa Drzyzga powszechnie uchodziła za osobę bezstronną. Nigdy publicznie nie wypowiadała swojej opinii odnośnie polityki czy spraw religijnych. Na jej profilach w mediach społecznościowych widzimy same pozytywne treści, które do tej pory nie odnosiły się do bieżących wydarzeń. Tym razem prezenterka DDTVN zrobiła wyjątek i nawet opublikowała zdjęcie.

Joanna Kurowska długo ukrywała swój koszmar przed mediami. Urodziła martwe dziecko, straszne szczegóły

Ewa Drzyzga mocno o strajku kobiet, pokazała swoje zdjęcie w akcie solidarności

Najwyraźniej Ewie Drzyzdze służy współpraca z Agnieszką Woźniak-Starak, bo w końcu postanowiła przerwać milczenie i stanąć po jednej ze stron konfliktu spowodowanego wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego. Gwiazda TVN najwidoczniej uznała, że sprawy zaszły już zdecydowanie za daleko i postanowiła podzielić się z fanami swoim zdaniem.

Dziś po 6 dniach od ogłoszenia orzeczenia TK ws. aborcji embriopatologicznej i kolejnych dniach protestów zalewających całą Polskę, Ewa Drzyzga postanowiła zabrać głos i opublikowała swoje zdjęcie. Widzimy na nim dziennikarkę, która jest ubrana na czarno, tak samo jak strajkujące w całym kraju kobiety.

Nikt nie wiedział, jaki koszmar przeżyła Jolanta Kwaśniewska. "Przestałam czuć ruchy dziecka"

– Każdy ma WOLNĄ wolę. I NIE WOLNO jej odbierać. Odbierając WOLNĄ wolę, odbierasz podstawę istnienia – czytamy we wpisie, który gwiazda opatrzyła tagami: masz wybór; zaufanie; nie dla manipulacji; zrozumienie; uważność; współczucie; szacunek; dobro.

Fakt, że Ewa Drzyzga po raz pierwszy zabrała stanowisko w tak ważnej dla wielu Polaków sprawie, spotkał się z ogromną radością ze strony fanów, którzy dziękują jej w komentarzach za wstawienie się w słusznej sprawie.

„Święte słowa pani Ewo, popieram”, „dziękujemy” – piszą internauci.

Krzysztof Jackowski miał straszną wizję o przyszłości Kaczyńskiego i jego partii. Finał będzie tragiczny?

Padł absolutny rekord zakażeń i zgonów, zamkną Polskę? Ministerstwo zdrowia przekazało najnowsze informacje
Polacy znowu zostaną zamknięci w domach?! Padła konkretna data, będą kolejne obostrzenia