Ostra awantura o aborcję w Sejmie, Kaczyński przy mikrofonie stracił nad sobą panowanie. Zaczął wszystkim ubliżać

Jarosław Kaczyński

W trakcie dzisiejszego posiedzenia Sejmu doszło do ostrej awantury. Jarosław Kaczyński wszedł na mównicę i stracił nad sobą panowanie. Zaczął ubliżać wszystkim z opozycji. Padły tak ostre słowa, że ciężko będzie je zapomnieć. Szokujące wydarzenia z Sejmu relacjonują już media z całego kraju. 

Jarosław Kaczyński przy wszedł na mównicę i stanął przy mikrofonie. Wyraźnie wściekły prezes PiS wykrzykiwał w stronę opozycji „jesteście przestępcami”. Na tym jednak się nie skończyło. Następnie padło wiele gróźb w kierunku opozycji, którą Jarosław Kaczyński uznał za winną przemarszu protestów w całym kraju.

Nikt nie wiedział, jaki koszmar przeżyła Jolanta Kwaśniewska. "Przestałam czuć ruchy dziecka"

Jarosław Kaczyński stracił nad sobą panowanie, rozwścieczył go szef KO

Jarosław Kaczyński był wyraźnie wściekły, najprawdopodobniej dlatego, że przed nim na mównicy stał szef klubu KO Cezary Tomczyk, który w bardzo ostrych słowach skrytykował wczorajsze oświadczenie prezesa PiS w sprawie strajku kobiet. Wystąpił on także o rozszerzenie porządku obrad i przedstawienie raportu o stanie bezpieczeństwa państw.

Publicznie zwrócił się też do Jarosława Kaczyńskiego i zarzucił mu, że we wczorajszym wystąpieniu „wzywał do samosądów, do budowania PiS-owskich bojówek, które mają być wysyłane przeciwko protestującym”.

Z ostatniej chwili: Nie żyje największa ikona serialu "Barwy Szczęścia" i wielu innych hitów TVP. Nagłe, tragiczne wieści

– Pan wczoraj wystąpił przeciwko polskim obywatelom, to jest nie tylko głęboko niemoralne, nie tylko skandaliczne, ale jest to ciężkie przestępstwo przeciwko narodowi i przeciwko polskim obywatelom, ciężkie przestępstwo, za które będzie pan musiał zapłacić – powiedział Cezary Tomczyk.

Zażądał także ujawnienia prawdy o epidemii w Polsce i „”prawdy w Telewizji Publicznej”.

– Pan za to bezpośrednio odpowiada, za to, co dzieje się w Polsce, to jest pana odpowiedzialność i pana krew na rękach – powiedział Tomczyk do Kaczyńskiego.

Polsat przekazał niepokojące informacje o zdrowiu Donalda Tuska. Wiadomo, co się z nim teraz dzieje

Jarosław Kaczyński wszedł na mównicę i zaczął ubliżać wszystkim z opozycji, doszło do awantury

Jarosław Kaczyński wszedł na mównicę i zupełnie stracił nad sobą panowanie. Wykrzykiwał w stronę opozycji „jesteście przestępcami” i groził, że poniosą odpowiedzialność za odbywające się w całym kraju strajki.

– Mamy dziś w Polsce wysoki stan zagrożenia z powodu epidemii. Ten stan wyklucza jakiekolwiek publiczne spotkania powyżej pięciu osób, a z waszego podjudzenia odbywają się setki, tysiące demonstracji – krzyczał Jarosław Kaczyński w stronę opozycji, a ta nie pozostała mu dłużna.

Krzysztof Jackowski miał straszną wizję o przyszłości Kaczyńskiego i jego partii. Finał będzie tragiczny?

Rozpoczęła się awantura, w trakcie której opozycja i PiS przekrzykiwali się wzajemnie, doszło do pyskówki. Jarosław Kaczyński zaczął przekrzykiwać tłum przez mikrofon.

– Otóż powtarzam, proszę państwa, ja sądzę, że to, co dzieje się na tej sali pokazuje, jaki jest wasz poziom kultury politycznej i państwowej. Wy w tej chwili w imię małych, brudnych interesów Nowaka narażacie na śmierć mnóstwo ludzi, jesteście przestępcami. (…) Wy wzywając do demonstracji powodujecie tego rodzaju niebezpieczeństwo i odpowiecie za to – wykrzyczał na koniec Jarosław Kaczyński.

Duda rozmawiał o aborcji z Polsatem, żona zabrała mu słuchawkę. Po jej słowach widzów musiało zatkać
Jest kosmiczna afera. Julia Wieniawa publicznie zwyzywała Kaczyńskiego tak, że odbiera mowę
Polsat przekazał nieoficjalne informacje ws. 1 listopada i nowych obostrzeń. Rząd planuje zmiany w zarządzaniu epidemią