Jest kosmiczna afera. Julia Wieniawa publicznie zwyzywała Kaczyńskiego tak, że odbiera mowę

Ostatnio publiczne ubliżanie politykom stało się dosyć modne, a do gwiazd, które się na to odważyły właśnie dołączyła Julia Wieniawa. Młoda aktorka publicznie zwyzywała Kaczyńskiego tak ostro, że aż odbiera mowę, tym samym rozpętując kolejną, kosmiczną aferę. Rykoszetem oberwało się od niej także Andrzejowi Dudzie. 

Julia Wieniawa dołączyła do gwiazd wspierających strajk kobiet wobec decyzji Trybunału Konstytucyjnego ws. zaostrzenia aborcji. Jednak aktorce puściły nerwy dopiero po wczorajszym oficjalnym oświadczeniu Jarosława Kaczyńskiego w sprawie obecnej sytuacji w kraju. Prezes PiS nawoływał w nim wręcz do domowej wojny i walki o Polskę i Kościół.

Prezenter TVP nie wytrzymał na wizji i powiedział prawdę o wyroku TK. Wszystkich zatkało, wyrzucą go na bruk?!

Julia Wieniawa ostro zwyzywała Jarosława Kaczyńskiego

W pierwszych słowach Julia Wieniawa dość dosadnie i mało kulturalnie podsumowała treść wygłoszonego przez Jarosława Kaczyńskiego oświadczenia.

– Dziś przemówienie miał niejaki Kaczyński. Streszczamy: gówno, sraka, gówno, sraka, brońcie Kościoła, gówno, sraka, gówno, sraka, chcą nas zniszczyć, gówno, sraka, gówno, sraka. Nie polecamy tego słuchać, serio, nie warto marnować czasu na brednie tego frustrata – czytamy na zdjęciu udostępnionym przez Julię Wieniawę.

Padł absolutny rekord zakażeń i zgonów, zamkną Polskę? Ministerstwo zdrowia przekazało najnowsze informacje

Później gwiazda przeszła do obrażania prezesa PiS.

– Ohydny dziad. Najpierw mówi, że jest covid i że strajki są wbrew obostrzeniom, a teraz sam nawołuje do wojny? Ha tfu (ha tfu to młodzieżowe określenie na splunięcie na kogoś – przyp. red) – napisała Julia Wieniawa.

Swoje przemyślenia Julia Wieniawa zakończyła apelem do fanów, by mimo wszystko, nie demolowali Kościołów.

– Ludzie, tylko nie rozwalajcie i nie demolujcie kościołów. To nie jest potrzebne, a to jedyny argument, który ma (tu ikona kaczora) – wezwała Wieniawa.

Duda rozmawiał o aborcji z Polsatem, żona zabrała mu słuchawkę. Po jej słowach widzów musiało zatkać

Rykoszetem oberwało się także Andrzejowi Dudzie. Poniżej prezentujemy screeny jej wpisow.

Julia Wieniawa Andrzej Duda

Julia Wieniawa Jarosław Kaczyński

Julia Wieniawa Jarosław Kaczyński

Polacy znowu zostaną zamknięci w domach?! Padła konkretna data, będą kolejne obostrzenia
Krzysztof Jackowski miał straszną wizję o przyszłości Kaczyńskiego i jego partii. Finał będzie tragiczny?
Z ostatniej chwili: Nie żyje największa ikona serialu "Barwy Szczęścia" i wielu innych hitów TVP. Nagłe, tragiczne wieści