W środku nocy Magda Gessler opublikowała szokujące zdjęcie. Z miejsca rozpętała burzę

Magda Gessler
Magda Gessler

Magda Gessler poniekąd już słynie z zamieszczania nocnych wpisów. Niejednokrotnie zdarzało się, że to właśnie nocą na jej profilu pojawiały się kontrowersyjne wpisy, które często rano były usuwane. Teraz również zamieściła zdjęcie późną porą. Mimo że wielu już spało, to niektórzy czujnym okiem przyjrzeli się temu, co opublikowała. W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza. 

Magda Gessler regularnie publikuje wpisy w swoich mediach społecznościowych. Restauratorka wyraża swoje zdanie na różne tematy i tak też postanowiła zrobić tym razem. W związku z ostatnimi wydarzeniami w naszym kraju wiele gwiazd decyduje się zabrać głos i okazać swoje wsparcie bądź też sprzeciw. Niemal cały Internet pęka w szwach od piorunów i różnych haseł pochodzących z transparentów.

Duda rozmawiał o aborcji z Polsatem, żona zabrała mu słuchawkę. Po jej słowach widzów musiało zatkać

Sprawa jest już na tyle poważna, że chyba każdy zdążył już zabrać głos. Gospodyni programu „Kuchenne rewolucje” także postanowiła okazać swoje wsparcie dla strajkujących kobiet. Na jej profilu o 1:40 w nocy pojawiło się zdjęcie, na którym ma narysowaną błyskawice na ręce. To jednak nie sama błyskawica przykuła uwagę jej obserwatorów.

Magda Gessler rozpętała prawdziwą burzę, wszystko przez jeden gest

Internauci wyznali, że to bardzo ważne, że zabiera głos w tak ważnych kwestiach. W oczy najbardziej rzucił im się jednak gest, jaki wykonała. Na fotografii pozuje z odwróconym znakiem pokoju, co w innych krajach ma dość kontrowersyjne znaczenie. Zauważyła to od razu jedna z jej obserwatorek.

Z ostatniej chwili: Nie żyje największa ikona serialu "Barwy Szczęścia" i wielu innych hitów TVP. Nagłe, tragiczne wieści
„Pięknie to pani ujęła!! W UK taki gest, odwróconej „Victory” to „double f.ck”, oznaczający nic innego jak „wypier…”. Nie wiem, czy zamierzone, ale… mówi wszystko!!!” – komentuje jedna z Internautek.
Magda Gessler chyba nie zdawała sobie sprawy z tego, jakie będą konsekwencje wstawienia takiego postu. W związku z tym w komentarzach od razu zaczęły się słowne przepychanki obserwatorek, które mają różne poglądy. Obrzucania się błotem zdaje się, nie ma końca.
Krzysztof Jackowski miał straszną wizję o przyszłości Kaczyńskiego i jego partii. Finał będzie tragiczny?
Padł absolutny rekord zakażeń i zgonów, zamkną Polskę? Ministerstwo zdrowia przekazało najnowsze informacje
Polacy znowu zostaną zamknięci w domach?! Padła konkretna data, będą kolejne obostrzenia