Tak teraz przed Wszystkimi Świętymi wygląda grób Pawła Królikowskiego. Przygnębiające

Paweł Królikowski
Paweł Królikowski

Paweł Królikowski największy rozgłos zawdzięcza roli Kusego w hitowej produkcji „Ranczo”. Wieść o jego śmierci wstrząsnęła wszystkimi. Wielu nie mogło uwierzyć w to, że mężczyzna odszedł w tak młodym wieku. Zbliża się Wszystkich Świętych, w związku z czym reporterzy postanowili udać się na jego grób. To, co tam zastali, to przygnebiający widok. 

Paweł Królikowski był świetnym aktorem, który cieszył się ogromną popularnością. Mieliśmy okazje oglądać go nie tylko na małym ekranie w takich produkcjach jak „Ranczo” czy „Twoja twarz brzmi znajomo”, ale również na dużym w między  innymi „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” czy „Bez wstydu”. Na swoim koncie ma wiele wspaniałych ról.

Prezenter TVP nie wytrzymał na wizji i powiedział prawdę o wyroku TK. Wszystkich zatkało, wyrzucą go na bruk?!

Początkiem tego roku media obiegła smutna informacja o jego stanie zdrowia. Małgorzata Ostrowska-Królikowska poinformowała, że jej ukochany jest w ciężkim stanie i walczy o życie. Wszyscy jednak byli dobrej myśli i głęboko wierzyli w to, że wróci do pełni sił. On sam z resztą już nie mógł doczekać się momentu powrotu do pracy, o czym cały czas wspominał. Aktor niestety zmarł w lutym po długiej walce z guzem mózgu.

Jest kosmiczna afera. Julia Wieniawa publicznie zwyzywała Kaczyńskiego tak, że odbiera mowę

Paweł Królikowski. Jak wygląda jego grób przed Wszystkimi Świętymi?

Ze względu na osiągniecia aktorskie mężczyznę pochowano na warszawskim cmentarzu na Powązkach. Jego miejsce pochówku znajduje się w nowej alei zasłużonych. Ten cmentarz jest często odwiedzany nawet przez turystów, w związku z czym, nad jego grobem często można spotkać modlących się ludzi. Największą uwagę wszystkich skupia jedna rzecz.

Padł absolutny rekord zakażeń i zgonów, zamkną Polskę? Ministerstwo zdrowia przekazało najnowsze informacje

Mimo że od dnia pogrzebu już trochę minęło, jego grób nadal nie ma pomnika. Wielu zastanawia się dlaczego. Żona zmarłego artysty w jednym z wywiadów wyznała, że ziemia musi jeszcze trochę się osadzić. Postawienie pomnika zaplanowane jest na końcówkę tego roku.

Paweł Królikowski był wspaniałym człowiekiem, przez co widok jego grobu dla wielu jest bardzo przygnebiający. Aż trudno uwierzyć w to, że nie ma go już wśród nas.

Polacy znowu zostaną zamknięci w domach?! Padła konkretna data, będą kolejne obostrzenia

Krzysztof Jackowski miał straszną wizję o przyszłości Kaczyńskiego i jego partii. Finał będzie tragiczny?
Rządowa limuzyna z Krystyną Pawłowicz w środku wjechała w tramwaj. Znamy szczegóły
Nikt nie wiedział, jaki koszmar przeżyła Jolanta Kwaśniewska. "Przestałam czuć ruchy dziecka"