Nie żyje uczestniczka „The Voice Kids”. Produkcja programu przekazała tragiczne informacje

The Voice Kids

Produkcja programu „The Voice Kids” przekazała niewyobrażalnie tragiczne informacje. Nie żyje uczestniczka programu, która podbiła serca milionów widzów. Dziewczynka miała zaledwie 16-lat, a okoliczności jej śmierci są bardzo smutne. Tuż przed śmiercią zamieściła w sieci łamiący serce wpis.

Produkcja niemieckiego programu „The Voice Kids” poinformowała o śmierci gwiazdy programu. Grace Mertens podbiła serca milionów widzów w talent show. Wzięła w nim udział w 2017 roku. Na wizji podzieliła się z widzami swoją smutną historią. Zmagała się ze straszną chorobą, a światowe media właśnie poinformowały o jej śmierci.

Tak teraz przed Wszystkimi Świętymi wygląda grób Pawła Królikowskiego. Przygnębiające

Nie żyje 16-letnia gwiazda „The Voice Kids”

Grace Mertens podbiła serca milionów widzów „The Voice  Kids” nie tylko swoją dramatyczną historią, ale także niezwykłym talentem wokalnym. Dziewczynka świetnie radziła sobie na scenie, a podczas przesłuchań wypadła tak fenomenalnie, że dostała od wszystkich owacje na stojąco.

Już w „The Voice Kids” Grace wyznała, że zmaga się z nieoperacyjnym guzem mózgu. Kilka tygodni przed śmiercią na swoich mediach społecznościowych 16-latka opublikowała porażające wyznanie.

W środku nocy Magda Gessler opublikowała szokujące zdjęcie. Z miejsca rozpętała burzę

– Mój guz rośnie i jest już poza kontrolą. Lekarze nie mogą nic zrobić, aby zahamować jego wzrost. Nie chciałabym tego mówić i nie chciałabym, żeby było prawdą… Planujemy mój pogrzeb i pomyślałyśmy, że cudownie byłoby przygotować wideo z przyjaciółmi i rodziną, którzy mnie wspominają i opowiadają historie o tym, jak się poznaliśmy lub jakie było ich pierwsze wrażenie, gdy mnie zobaczyli – napisała gwiazda „The Voice Kids”.

Trzy tygodnie temu jej rodzice przekazali, że stan 16-latki znaczenie się pogorszył, a jej życie dobiega końca.

Spytali 13-letnią córkę Marty Kaczyńskiej o aborcję. Odpowiedziała tak, że aż nas zatkało

– Czas Grace z nami dobiega końca. Większość dnia przespała i prawie nic nie powiedziała. Skorzystałam z chwili, gdy odzyskała świadomość i pokazałam jej nagrania, w których śpiewacie dla niej – powiedziała mama 16-latki.

Niestety, dziewczynka przegrała walkę z guzem mózgu, o czym poinformowała produkcja programu.

– W weekend otrzymaliśmy bardzo smutną wiadomość. Grace Mertens z Hamburga zmarła w wieku zaledwie 16 lat w wyniku powikłań guza mózgu. Nigdy Cię nie zapomnimy – czytamy na stronie „The Voice Kids”.

Ostra awantura o aborcję w Sejmie, Kaczyński przy mikrofonie stracił nad sobą panowanie. Zaczął wszystkim ubliżać

Polsat przekazał nieoficjalne informacje ws. 1 listopada i nowych obostrzeń. Rząd planuje zmiany w zarządzaniu epidemią
Jest kosmiczna afera. Julia Wieniawa publicznie zwyzywała Kaczyńskiego tak, że odbiera mowę