Anna Mucha pokazuje się w sieci topless – aktorka „ma już dość” jest zmęczona całą panującą sytuacją

Od kilku dni na ulicach całej Polski trwają protesty dotyczące orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Udział w demonstracjach i protestach biorą również udział znani celebryci, w tym Anna Mucha, która na ulicach Warszawy łączy się ze sprzeciwiającym się społeczeństwem.

Przypomnijmy, że Trybunał Konstytucyjny orzekł, że fragment ustawy dopuszczający przerwanie ciąży w przypadku stwierdzenia dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu, jest sprzeczny z Konstytucją. Kobiety i mężczyźni protestują, uznając, że ich prawa zostały naruszone.

Anna Mucha nie ma już siły – chciałaby odpocząć

Anna Mucha w ostatnich dniach dzielnie wspierała kobiety na Warszawskich ulicach. Solidaryzując się z nimi walczyła również o swoje prawa, lecz jak przyznaje sama Ania, jest już zmęczona cała sytuacją i myślami wraca do wakacyjnych chwil. Na swoim Instagramowym profilu Mucha dodała gorące zdjęcie, na którym pokazuje topless swoje wdzięki.

„Sorry Siostry! Wiem, że są sprawy ważniejsze, ale jestem już tak potwornie zmęczona tymi emocjami, tą walką, naszą codziennością… tak potwornie zmęczona i stęskniona „normalności”, że aż się ucieszyłam, że Kim zabrała swoich przyjaciół na wyspę i świętowała urodziny! Ja też chcę!” – napisała Mucha

Prezenter TVP nie wytrzymał na wizji i powiedział prawdę o wyroku TK. Wszystkich zatkało, wyrzucą go na bruk?!

Fanów zdjęcia Anny Muchy nie brakuje. Fotografie polubiło już przeszło 34 tysiące obserwujących, co świadczy o popularności aktorki. Fani Muchy, a zwłaszcza jej męska cześć zadają wciąż pytanie, po co ta kreska na tak wspaniałym zdjęciu.

  • Aniu kusisz, świetne ciało! Chociaż przyznam, że bez kreski było by znacznie lepsze.. pozdrawiam.
  • No ale po co tak zamazywać? 😭❤️
  • Takiego słońca, a raczej takiego brązu na mym ciele mi brakuje 😍😁 – pisali fani Anny

Nie sposób nie zgodzić się z Anną Muchą, że nie jedna osoba chętnie wybrałaby się na wakacje w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Joanna Kurowska długo ukrywała swój koszmar przed mediami. Urodziła martwe dziecko, straszne szczegóły

Przepis na roladki schabowe w aksamitnym sosie - idealne na niedzielny obiad