Z ostatniej chwili: Nie żyje największa ikona serialu „Barwy Szczęścia” i wielu innych hitów TVP. Nagłe, tragiczne wieści

Barwy Szczęścia nie żyje ikona

Polskie media obiega właśnie wiadomość o śmierci prawdziwej ikony serialu „Barwy szczęścia” i wielu innych hitowych produkcji telewizyjnych, takich jak „M jak miłość” czy „Na dobre i na złe”. To właśnie ekipa Barw Szczęścia przekazała tę tragiczną i niespodziewaną wiadomość.

Ekipa serialu „Barwy Szczęścia” poinformowała właśnie o śmierci prawdziwej ikony. Krzysztof Rogala urodził się 09.08.1950 roku. Przez wiele lat był reżyserem kultowych polskich seriali, a także współpracował nad stworzeniem filmów, które zna niemal każdy Polak, takich jak:  „Zakochani”, „Kiler-ów 2-óch”, „Kingsajz”, „Nigdy w życiu!” czy „Dlaczego nie!”. Krzysztofa Rogalę mogli też obejrzeć w roli aktora widzowie „Na dobre i na złe”.

Nikt nie wiedział, jaki koszmar przeżyła Jolanta Kwaśniewska. "Przestałam czuć ruchy dziecka"

Produkcja serialu „Barwy Szczęścia” przekazała tragiczną wiadomość

Niespodziewanie media obiegła właśnie wiadomość przekazana przez ekipę serialu „Barwy Szczęścia”. Krzysztof Rogala zmarł dzisiaj, a przyczyna jego śmierci nie została podana do wiadomości publicznej.

– Odszedł dzisiaj nasz wspaniały Przyjaciel i Reżyser – Krzysztof Rogala. Człowiek o wielkiej empatii, wrażliwości, zdolnościach i pracowitości. Pogrążeni w smutku składamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie.
Krzysiu, pozostaniesz w naszej pamięci na zawsze! Przyjaciele i Koledzy z „Barw szczęścia” – czytamy we wpisie.

Wstrząsająca prawda o dzieciach Magdy Gessler wychodzi na jaw. Jedno z nich nie żyje

Krzysztof Jackowski miał straszną wizję o przyszłości Kaczyńskiego i jego partii. Finał będzie tragiczny?
GIS pilnie wycofuje ze sklepów popularne mięso. Pod żadnym pozorem go nie jedz
Są już nieoficjalne wiadomości z ostatniej chwili. Chodzi o zamknięcie cmentarzy, wielu się załamie
Andrzej Duda podpisał! Ustawa wchodzi w życie następnego dnia po jej ogłoszeniu