Polsat przekazał niepokojące informacje o zdrowiu Donalda Tuska. Wiadomo, co się z nim teraz dzieje

Donald Tusk
Donald Tusk

Donald Tusk według donosu mediów nie czuje się najlepiej. Z powodu zauważenia u siebie objawów wskazujących na wirusa zdecydował udać się na samoizolacje. Polsat przekazał niepokojące informacje na temat stanu jego zdrowia.

Donald Tusk mimo gorszego samopoczucia wciąż chętnie udziela się w mediach. Oczywiście nie obyłoby się bez docinek rządzącym. Tym razem ponownie odniósł się do tego, że Polska nie jest przygotowana na drugą falę, która uderzyła ze zdwojoną siłą. Każdego dnia odnotowujemy coraz więcej potwierdzonych przypadków zakażeń. Statystyki, jakie obserwujemy, są bardzo niepokojące.

Rządowa limuzyna z Krystyną Pawłowicz w środku wjechała w tramwaj. Znamy szczegóły

W swojej wypowiedzi stwierdził, że nasz kraj jest najgorzej przygotowanym państwem do jesiennej walki z drugą falą wirusa z całej Unii.

„Gdy inni szykowali się na wojnę z wirusem, wy – na wojnę z narodem. Wycofajcie się z niej, zanim dojdzie do tragedii. Ludziom pozostał krzyk, decyzje należą do was” – napisał w swoim wpisie.

Donald Tusk zakażony? Wszystko na to wskazuje

Według nieoficjalnych informacji, przekazanych przez Polsat, wszystko wskazuje na to, że polityk jest zakażony. Od wtorku przebywa na samoizolacji, ponieważ zauważył u siebie wszystkie objawy wskazujące na zakażenie. Postanowił zatem poddać się testowi, a teraz cierpliwie oczekuje na wyniki. O wszystkim poinformował PAP jeden z dalszych współpracowników mężczyzny.

Prezenter TVP nie wytrzymał na wizji i powiedział prawdę o wyroku TK. Wszystkich zatkało, wyrzucą go na bruk?!

W związku z wciąż rosnącą ilością zakażonych wielu obawia się kolejnego lockdownu. Najnowsze informacje również nie napawają optymizmem, ponieważ zewsząd dostajemy jasne komunikaty, że taka opcja jak najbardziej jest brana pod uwagę. W związku z tym może nas czekać to samo, co wydarzyło się wiosną tego roku. Wielu sugeruje, że jest to jedyne rozwiązanie na walkę z wciąż rozprzestrzeniającym się niewidzialnym wrogiem.

Donald Tusk stwierdził, że Polska nie jest gotowa na drugą falę i w przeciwieństwie do jego licznych wypowiedzi, z tym akurat znaczna większość społeczeństwa się zgadza. W tej chwili nie pozostaje nam nic innego jak dbać o siebie i swoich bliskich i czekać na kolejne decyzje rządu.

Padł absolutny rekord zakażeń i zgonów, zamkną Polskę? Ministerstwo zdrowia przekazało najnowsze informacje
Krzysztof Jackowski miał straszną wizję o przyszłości Kaczyńskiego i jego partii. Finał będzie tragiczny?
Z ostatniej chwili: Nie żyje największa ikona serialu "Barwy Szczęścia" i wielu innych hitów TVP. Nagłe, tragiczne wieści