Krzysztof Jackowski miał straszną wizję o przyszłości Kaczyńskiego i jego partii. Finał będzie tragiczny?

Krzysztof Jackowski Jarosław Kaczyński

Najsłynniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski miał straszną wizję o przyszłości Jarosława Kaczyńskiego i jego partii. Zdaniem jasnowidza finał ich rządów okaże się tragiczny w skutkach, zdradził także dla kogo. Słowa jasnowidza wskazują, że już niedługo nad prezesem PiS zawisną czarne chmury.

Krzysztof Jackowski już rok temu podzielił się swoją wizją dotyczącą przyszłości Jarosława Kaczyńskiego i jego partii, a część tej przepowiedni zaczęła się spełniać na naszych oczach. Jasnowidz powiedział, że prezes PiS nie zostanie premierem, bo nie odważyłby się przejąć tego stanowiska z obawy na kontrowersje. Jackowski powiedział, że Kaczyński jest zbyt inteligentnym człowiekiem, by wykonać ten krok.

–  Pan Kaczyński wie, że gdyby podjął taką decyzję, to zrobiłby krzywdę PiS-owi, ponieważ jest zbyt sztandarową osobą i ludzie mogliby to różnie odbierać. Nie zrobi tego, cokolwiek można o nim sądzić, ale jest to polityk wytrawny i on nie popełnia tak prostych błędów, a to byłby prosty błąd – powiedział wówczas Jackowski, a jak właśnie widzimy, jego wizja się sprawdziła. Kaczyński został wicepremierem, ale szefem dalej jest Mateusz Morawiecki.

Polsat przekazał niepokojące informacje o zdrowiu Donalda Tuska. Wiadomo, co się z nim teraz dzieje

Krzysztof Jackowski miał czarną wizje przyszłości Jarosława Kaczyńskiego i przyszłości PiS

Na długo przed strajkiem kobiet Krzysztof Jackowski umieścił film z przepowiednią, w której przewidział poważne problemy partii rządzącej. Przypominamy, że głównym postulatem protestu jest dymisja całego rządu. Zdaniem jasnowidza do tej dymisji całego rządu może dojść, co szczególnie ucieszy protestujących Polaków.

– PiS zacznie mieć problemy, pękać. Być może stoimy przed pierwszym momentem, w którym w jakimś procesie, w jakimś czasie PiS może się zapaść. Może się podać rząd do dymisji. Nie mówię, że to się stanie za tydzień, miesiąc czy dwa. Zaczyna się w moim poczuciu to, że PiS zacznie już pękać i mogą być różne sytuacje zaskakujące w rządzie. Łącznie z panem Morawieckim – mówił wówczas Krzysztof Jackowski.

Przed chwilą Morawiecki wygłosił pilny apel do wszystkich Polaków. Chodzi o strajk i wirusa, przygotowują kraj na najczarniejszy scenariusz

Jasnowidz twierdzi, że przełomowym momentem dla całego PiS-u będzie drugi rok kadencji. Rządz stanie się wówczas bardziej uważny i nie będzie sobie pozwalał na powielanie błędów z przeszłości. Jednak nie oznacza to, że na dobre zrezygnują ze swoich twardych postulatów.

Krzysztof Jackowski widział także polityczny koniec Jarosława Kaczyńskiego, który ma nastąpić w połowie tej kadencji. Zdaniem jasnowidza, choć Jarosław Kaczyński usunie się w cień z oficjalnego życia politycznego, to nadal może być osobą decyzyjną z daleka.

– W połowie kadencji Kaczyński zniknie. To będzie specyficzna abdykacja. Widzę, jak usuwa się na bok, los sprawi, że zaniknie… – powiedział złowieszczo Krzysztof Jackowski.

Przepis na roladę BOUNTY - koniecznie musisz tego spróbować
Polacy znowu zostaną zamknięci w domach?! Padła konkretna data, będą kolejne obostrzenia
Z ostatniej chwili: Nie żyje największa ikona serialu "Barwy Szczęścia" i wielu innych hitów TVP. Nagłe, tragiczne wieści