Piotr Żyła w swoim stylu zwrócił się do prezydenta. Totalnie nas rozwalił, płaczemy ze śmiechu

Piotr Żyła
Piotr Żyła

Piotr Żyła dał się poznać jako osoba z niebywałym poczuciem humoru. Oglądając jego wywiady, można popłakać się ze śmiechu. Ostatnio na swoim Instagramie postanowił zwrócić się do prezydenta Andrzeja Dudy. Internauci rozwaleni na łopatki. 

Piotr Żyła poniekąd słynie ze swoich zabawnych komentarzy na różne tematy. Skoczek jest niezwykle aktywny na swoim profilu na Instagramie, gdzie chętnie publikuje różne wpisy. Relacjonuje tam nie tylko przygotowania do zawodów, ale coraz częściej również swoje prywatne życie. Ostatnio w jego domu nie układa się najlepiej, a wszystko za sprawą rozstania z żoną.

Adam Małysz przekazał radosną nowinę. Po wielu latach w końcu się udało

Cała Polska śledziła ich kłótnie i to, jak wzajemnie wylewali na siebie pomyje. Justyna Żyła nie przebierała w słowach, komentując zachowanie swojego byłego męża, a on nie pozostawał jej dłużny. Mimo licznych zawirowań w życiu prywatnym mężczyzna wciąż nie traci poczucia humoru. Ostatnio skupia się na przygotowaniach do nadchodzącego sezonu, a publikując zdjęcie z Zakopanego, postanowił przy okazji zadać pytanie Andrzejowi Dudzie.

Piotr Żyła zwrócił się do prezydenta. Internauci nie mogą powstrzymać śmiechu

Na fotografii można zauważyć uśmiechniętego sportowca pozującego na skoczni w Zakopanem. Uśmiech w tym przypadku zdaje się być jednak zmyłką, ponieważ pytanie, jakie ma do prezydenta, jest bardzo poważne.

„Co z tą Polską Panie Plezydencie?” – pyta skoczek. 

Wiadomo już, czego nie będzie 1 listopada na cmentarzach. W tym roku będzie zupełnie inaczej

W naszym kraju rzeczywiście ostatnio dzieje się tyle, że chyba każdy chciałby zadać Andrzejowi Dudzie te pytanie. Stąd też Pieter postanowił wyręczyć wszystkich. Teraz tylko czekać na to, aż prezydent zdecyduje się mu odpowiedzieć. Sposób, w jaki mężczyzna zadał pytanie, bardzo rozśmieszył internautów, którzy natychmiast podłapali żart i postanowili pociągnąć go dalej. 

„Piotrek, czekaj na odpowiedź, plezydent musi spytać Pana Jalosława” – skomentował jeden z obserwatorów.

Trzeba przyznać, że Piotr Żyła doskonale wie, w jaki sposób może rozbawić swoich obserwatorów.

Przed chwilą Morawiecki wygłosił pilny apel do wszystkich Polaków. Chodzi o strajk i wirusa, przygotowują kraj na najczarniejszy scenariusz
Polsat przekazał niepokojące informacje o zdrowiu Donalda Tuska. Wiadomo, co się z nim teraz dzieje