Prezenter TVP nie wytrzymał na wizji i powiedział prawdę o wyroku TK. Wszystkich zatkało, wyrzucą go na bruk?!

TVP
TVP

Podczas jednego z wywiadów na antenie TVP padły zaskakujące słowa z ust prezentera Michała Cholewińskiego. Mężczyzna odniósł się do wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Jego wypowiedź szybko obiegła sieć, wszyscy z niedowierzaniem wsłuchiwali się w to, co mówi. 

Michał Cholewiński swoją współpracę z TVP rozpoczął w 2014 roku. W związku z tym od tamtego czasu niezmiennie prowadzi „Serwis Info”. Prowadził również takie programy jak „Panorama Info!” a także „Dzień dobry Polsko!”. Ostatnio w naszym kraju nieustannie wspomina się o dwóch tematach. Pierwszy z nich to wirus, a drugi strajk kobiet w odpowiedzi na wyrok TK.

Kamil Grosicki poznał ostateczną decyzję. Już wie, gdzie będzie grał

Swoje zdanie w tej kwestii wyraziła już większość społeczeństwa, niektórzy starają się pozostać bezstronni z uwagi na prace, jaką wykonują, jednak zdaje się, Michał Cholewiński w końcu nie wytrzymał. Słowa, które padły z jego ust wbiły w fotel tysiące widzów przed telewizorami. To, co powiedział, może mieć negatywny wpływ na jego karierę. Wielu podejrzewa, że może nawet stracić prace.

Dziennikarz TVP wyraził swoje zdanie. Zaskoczył wszystkich

Podczas rozmowy z publicystą „Gościa Niedzielnego” postanowił dać upust swoim emocjom. Powiedział głośno, co myśli na temat tego, co dzieje się w naszym kraju.

Joanna Kurowska długo ukrywała swój koszmar przed mediami. Urodziła martwe dziecko, straszne szczegóły

„Ja nie rozumiem, i to jest moje oświadczenie, nie rozumiem, dlaczego Trybunał Konstytucyjny w tym czasie rozedrgania, poważnych, innych problemów w Polsce, ale także zaniepokojenia wielu ludzi, podjął tę sprawę. Dlaczego zdecydował się i dopuszczono do tego, żeby to orzeczenie zapadło akurat w tym momencie” – mówił dziennikarz.

Po jego wypowiedzi w sieci dosłownie zawrzało. Widzowie TVP nie wierzyli w to, co właśnie usłyszeli. Choć dziennikarz zdecydowanie zyskał w oczach przeciwników polskiej telewizji publicznej, to niewątpliwie jego słowa mogą zaważyć na jego dalszych losach i karierze w stacji.

Nie żyje legendarny, polski aktor "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Na wspólnej" i wielu kultowych filmów. Tragiczne informacje
mBank wyraził poparcie dla strajkujących kobiet. Klienci oburzeni. "Nie życzę sobie, żebyście poniekąd w moim imieniu angażowali się w akcje polityczne"