Jackowski miał kolejną wizję, lada dzień coś stanie się z Kaczyńskim. „To nie zakończy się normalnie”

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski często zdradza internautom swoje wizje, które dotyczą różnych kwestii. Tym razem chodzi o przyszłość Jarosława Kaczyńskiego. Już niejednokrotnie wypowiadał się na ten temat, ale tym razem te wizje wciąż się powtarzają. Może to oznaczać, że rzeczywiście coś jest na rzeczy. 

Krzysztof Jackowski już w ubiegłym roku zabierał głos w sprawie losów prezesa partii Prawa i Sprawiedliwości. Kilka dni temu również miał wizje dotyczącą jego osoby. Wielu wierzy w przepowiednie jasnowidza z Człuchowa, ponieważ niejednokrotnie zdarzały się one trafne. Mężczyzna zasłynął dzięki swojemu talentowi do odnajdowania zaginionych osób, z czasem jednak zaczął poszerzać swoją działalność.

Wielu Polaków nawet nie ma o tym pojęcia. Ich obecna emerytura została mocno obniżona

Niedawno opowiedział, że w swojej wizji widzi, jak Kaczyński w połowie kadencji zniknie. Wyznał, że ma to być specyficzna abdykacja. Twierdził, że widzi, jak odsuwa się na bok, aż w końcu los sprawi, że zniknie. Choć te słowa wzburzyły społeczeństwo, to okazało się, że to nie koniec jego wizji. To, co widział ostatnio, jest przerażające.

Krzysztof Jackowski przepowiada odejście Kaczyńskiego

W związku z obecnie panującą sytuacją w Polsce każdego dnia jesteśmy świadkami licznych protestów, na których skanduje się hasła przeciwko partii rządzącej, a wielu sugeruje nawet, że powinniśmy w tej sytuacji obalić rząd. Wobec tego temat rozpadu rządu wdarł się nawet do wizji Jackowskiego.

Andrzej Duda podpisał! Ustawa wchodzi w życie następnego dnia po jej ogłoszeniu

„W PiS-ie nastąpi decyzja, która będzie miała związek albo z panem Kaczyńskim, albo coś się z panem Kaczyńskim stanie, albo z całym PiS-em. Ta sytuacja, która jest, nie zakończy się normalnie” – wyznał.

Wszystkie przepowiednie, które padają z ust jasnowidza, miałyby spełnić się już w najbliższym miesiącu. Wielu zastanawia się zatem, co jeszcze wydarzy się w Polsce w tym roku. Ostatnie wydarzenia już spędzają sen z powiek wielu obywateli, ale jeśliby wierzyć w wizje, jakie przedstawia Krzysztof Jackowski, to jeszcze nie wszystko, co czeka nas w tym roku.

Jest pilny komunikat GIS ws. strajku kobiet. Mają ważny apel do protestujących
Violetta Villas umierała w nędzy i męczarniach. Tak teraz wygląda jej grób, przygnębiające