Wstrząsająca prawda o dzieciach Magdy Gessler wychodzi na jaw. Jedno z nich nie żyje

Magda Gessler
Magda Gessler

Magda Gessler postanowiła już na samym początku strajków zabrać głos w tej sprawie i określić swoje stanowisko. Dodatkowo zdobyła się na opowiedzenie dramatycznej historii ze swojego życia. To, co przeżyła, było prawdziwym koszmarem. Aż trudno to sobie wyobrazić. 

Magda Gessler ogłosiła swoje podejście do aktualnych strajków, podkreślając, że jak najbardziej wspiera kobiety walczące o swoje prawa. Restauratorka na swoich profilach w mediach społecznościowych zamieszczała posty popierające strajk, a przy okazji postanowiła opowiedzieć również o swojej sytuacji.

GIS pilnie wycofuje ze sklepów popularne mięso. Pod żadnym pozorem go nie jedz

Od kilku dni Polskie ulice są blokowane przez strajki i wprawdzie od tych kilku dni żyjemy tylko tym wydarzeniem. Media huczą od informacji na temat sytuacji, które mają miejsce podczas strajków. Przeglądając Facebooka czy Instagrama trudno, choć na chwile zapomnieć o dramacie, jaki obecnie ma miejsce. Gospodyni programu „Kuchenne rewolucje” postanowiła opowiedzieć o tym, co ją spotkało. Okazuje się, że gwiazda musiała przyglądać się śmierci własnego dziecka.

Magda Gessler o tragicznym przeżyciu sprzed lat

„Przeżyłam śmierć własnego dziecka. Coś, czego żadna matka nie zapomina i co zmienia ją na zawsze. Mieszkałam w Madrycie. To była moja druga ciąża. Wtedy byłam już matką Tadeusza. Niestety w szóstym miesiącu zaczęła się akcja porodowa. To były bardzo trudne momenty, ponieważ dokładnie zdawałam sobie sprawę z zaistniałego zagrożenia. Świadomie zdecydowałam, żeby ratować dziecko, wiedząc, że grozi mi śmierć. Zgodziłam się na to, mimo ryzyka, że mogę osierocić Tadeusza” – wyznaje kobieta w rozmowie z portalem Ofeminin.

Tadeusz Rydzyk pogrążony w rozpaczy. Nie żyje bliska mu osoba

„Tylko i wyłącznie matka może podjąć decyzję odnośnie ciąży, a inni nie powinni tego oceniać. Zwłaszcza gdy w grę wchodzi również jej życie – tej, która często ma też jeszcze inne dzieci, które może osierocić. Tylko matka może podejmować decyzje odnośnie swojej ciąży. Żadna instytucja. Nie rząd i nie politycy. Nie mężczyźni, którzy nie wiedzą i w większości nie chcą wiedzieć, co czuje kobieta przechodząca przez taki dramat, albo tacy, którzy nie mają rodzin, własnych dzieci. A więc i empatii, zrozumienia. Nie możemy pozwolić, by ktoś odbierał nam nasz wybór. Bo to jest okropna niesprawiedliwość” – mówi Magda Gessler.

Wstrzymają 500 plus? Minister finansów przyznał, że nie ma pieniędzy, niepokojące doniesienia
Anna Mucha pokazuje się w sieci topless - aktorka "ma już dość" jest zmęczona całą panującą sytuacją