Violetta Villas umierała w nędzy i męczarniach. Tak teraz wygląda jej grób, przygnębiające

Violetta Villas
Violetta Villas

Violetta Villas swego czasu cieszyła się ogromną popularnością. Kobieta do dziś uchodzi za ikonę polskiej muzyki, a do jej piosenek chętnie wracają wszyscy pamietający ją właśnie z tych czasów. Życie jednak jej nie oszczędziło, a zwłaszcza jego końcówka. Gwiazda umierała w nędzy i męczarniach. 

Violetta Villas swoim głosem potrafiła oczarować wszystkich. Dzięki niesamowitemu talentowi zyskała ogromną sympatię społeczeństwa. Wyglądała jak prawdziwa dama, zawsze była elegancko ubrana, pomalowana, a jej piękne włosy były zdecydowanie jej znakiem rozpoznawczym. Po tym, jak zdrowie nie pozwoliło jej kontynuować kariery muzycznej, postanowiła na dobre osiedlić się w swoim domu. To właśnie tam zajęła się nią gosposia, która paskudnie ją traktowała.

Wstrząsająca prawda o dzieciach Magdy Gessler wychodzi na jaw. Jedno z nich nie żyje

Kobieta opiekująca się gwiazdą znęcała się nad nią, głodziła ją i biła. Najbliżsi nie mogli nic z tym zrobić, ponieważ dramat rozgrywał się za zamkniętymi drzwiami, a agresywna kobieta nie wpuszczała nikogo na posesje i zabraniała swojej podopiecznej kontaktu z rodziną. Dopiero po latach prawda wyszła na jaw, a opiekunkę skazano na więzienie.

Violetta Villas umierał w męczarniach

Każdy marzy o tym, by swoje ostatnie dni przeżyć w spokoju. O tym niestety diwa polskiej sceny muzycznej mogła zapomnieć. To, co przeżyła, było prawdziwym dramatem. Dopiero po śmierci jej syn mógł się nią zająć, ponieważ wtedy zniknęła toksyczna opiekunka.

GIS pilnie wycofuje ze sklepów popularne mięso. Pod żadnym pozorem go nie jedz

Gwiazdę pochowano na Powązkach w Warszawie. Jej syn postawił jej tam piękny nagrobek. Grób gwiazdy jest bardzo zadbany, widać, że nie została zapomniana. Krzysztof Gospodarek, syn artystki regularnie odwiedza cmentarz i dba o to, by zawsze na jej grobie paliły się znicze. Nie jest jednak jedyną osobą, dbającą o porządek w tym miejscu.

Violetta Villas miała wielu fanów, którzy nawet dziś udają się na jej grób, zapalają na nim znicze i przynoszą świeże kwiaty. Można nawet stwierdzić, że teraz, po śmierci ma zdecydowanie lepiej, niż miała pod koniec swojego życia. To strasznie przygnebiające.

Tadeusz Rydzyk pogrążony w rozpaczy. Nie żyje bliska mu osoba
Wstrzymają 500 plus? Minister finansów przyznał, że nie ma pieniędzy, niepokojące doniesienia