Bunt w PiS, tak chcą obalić Kaczyńskiego! Są przecieki tajnego planu, jak i kiedy się go pozbędą

Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński ma poważne problemy w związku z ostatnimi podjętymi decyzjami, które posłowie PiS uważają za nieobliczalne. Oliwy do ognia dolało oficjalne oświadczenie prezesa ws. zaostrzenia aborcji, w którym wręcz nawoływał Polaków do wojny domowej. To podobno przelało już i tak wypełnioną po same brzegi czarę goryczy, a posłowie PiS mają już plan, jak pozbyć się prezesa. Poznaliśmy też prawdopodobną datę, kiedy ma dojść do jego obalenia.

Jarosław Kaczyński ma poważny problem, bo w PiS-ie pojawił się właśnie rozłam i bunt przeciwko jego władzy. Coraz więcej członków partii, jest zgodna, że 71-letni Kaczyński musi zostać odsunięty od władzy, zwłaszcza, że ostatnie decyzje prezesa takie jak uchwalenie bez konsultacji z rolnikami „Piątki dla zwierząt” czy zaostrzenie aborcji. Prezes przeliczył się myśląc, że to przysporzy partii poparcia, bo stało się wręcz przeciwnie. Jego ostatnie decyzje spowodowały lawinowy spadek zwolenników PiS.

Na pogrzebie Dariusza Gnatowskiego nie było jego ciała. Żona i córka proszą tylko o jedno

Jarosław Kaczyński zostanie obalony? Chcą się go pozbyć, wiemy jak i kiedy

W mediach pojawiły się przecieki, że w PiS-ie doszło do buntu i stworzono plan na obalenie Jarosława Kaczyńskiego. Radykalność polityki PiS-u przyniosła zupełnie odwrotny skutek niż zakładał Jarosław Kaczyński. Prezes myślał, że w ten sposób przekona do siebie kolejnych wyborców, a jedyne co udało mu się osiągnąć to ogarniające cały kraj protesty społeczne i żądania, by cały rząd podał się do dymisji.

Sędzia Anna Maria Wesołowska przerywa milczenie ws. strajku. Wielu będzie w szoku przez jej słowa

Z nieoficjalnych przecieków wiadomo, że znaczna część członków partii nie jest zadowolona z takiego spadku poparcia i obrotu spraw i zmówili się przeciwko Kaczyńskiemu, by zepchnąć go ze stanowiska prezesa. Okazją do tego miał być kongres wyborczy PiS, podczas którego wybierany jest sąd koleżeński, rada polityczna, a także prezes partii. Kongres miał się odbyć 7 listopada, jednak został przesunięty z powodu epidemii koronawirusa.

Oficjalnie nie podano jego nowej daty, a nieoficjalnie w mediach mówi się o początku 2021 roku. Wtedy to właśnie podczas kongresu posłowie PiS mają wybrać nowego prezesa partii, tym samym obalając Jarosława Kaczyńskiego.

Murzynek z keksówki - przepis na pyszne ciasto korzenne
Anna Dymna łamiącym się głosem przekazała dramatyczne informacje. Jej rodzinny koszmar, trwa walka o życie
Jackowski ostrzega, kolejna straszna wizja. Wszystko się zacznie już w poniedziałek, zostało wam mało czasu