Jackowski ostrzega, kolejna straszna wizja. Wszystko się zacznie już w poniedziałek, zostało wam mało czasu

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski dopiero co przewidywał, że na polskie drogi wyjadą czołgi, a teraz podzielił się kolejną, straszną wizją. Ostrzega Polaków, co ma się wydarzyć już w najbliższy poniedziałek. Alarmuje, że zostało im niewiele czasu na korzystanie z wolności. Szczegóły jego wizji mogą załamać wielu Polaków.

Krzysztof Jackowski nie raz doskonale sprawdził się w poszukiwaniach zaginionych osób i współpracy z policją. Należy jednak pamiętać, że wszelkie przepowiednie jasnowidzów powinno traktować się z dystansem. Tym razem najsłynniejszy w Polsce jasnowidz podczas swojej transmisji na żywo na YouTubie, powiedział, co będzie się działo już od najbliższego czasu.

Agnieszka Woźniak-Starak znowu w żałobie. Nie żyje członek jej rodziny

Krzysztof Jackowski podnosi alarm: zostało wam mało czasu

Krzysztof Jackowski ostrzegł oglądających go fanów, że zostało im bardzo mało czasu i to ostatnie dni ich wolności i swawoli. Sytuacja ma zmienić się diametralnie już w najbliższy poniedziałek 02.11.2020 roku. Wtedy właśnie ma wydarzyć się coś, co diametralnie odmieni ich dotychczasowe życie.

– Drodzy Państwo – trzeba się cieszyć powietrzem i tam, gdzie można, przejść się na spacer do niedzieli, bo w poniedziałek nasze spacerowanie może zostać poważnie utrudnione lub uniemożliwione. To ostatni czas, w którym możemy czuć się swobodnie poza naszym miejscem zamieszkania, poza naszym domem. Obawiam się, że decyzja zapadnie najpóźniej w niedzielę, a w poniedziałek zostanie wprowadzona w życie. Tego się obawiam – powiedział Krzysztof Jackowski.

– To co dzieje się na ulicach miast, to, co dzieje się gospodarczo, to, co dzieje się ekonomicznie, zaczyna pokazywać obraz potężnego chaosu. Złotówka zaczęła się osłabiać, sytuacja wymyka się kompletnie spod jakiegokolwiek porządku – powiedział Krzysztof Jackowski.

Andrzej Duda podpisał! Ustawa wchodzi w życie następnego dnia po jej ogłoszeniu

Krzysztof Jackowski widział też, co wyniknie ze strajków kobiet

Jasnowidz wspomniał także o toczących się właśnie w całej Polsce protestach. Wyjawił swoim fanom, co sądzi o aborcji, a w dalszej części wizji, powiedział, co wyniknie ze strajków kobiet.

– Żeby nie było – nie jestem temu protestowi przeciwny. Kobiety mają prawo w tak drażliwej kwestii decydowania, bo mimo że dziecko jest wolną, swobodną istotną, to jest w ciele matki. Podstawą jest sumienie, który jest wszelkim kluczem do myślenia o wyborze, ale to zostawiamy matkom. My, mężczyźni, nie mamy prawa wypowiadać się w tym temacie. Ten bunt z racji wolności kobiet jest jak najbardziej uzasadniony (…). Restrykcje nie powinny spętać matki do decyzji tylko prawnych. Jestem za kobietami, które protestują – powiedział.

– Co z tak zaognionej sytuacji wyniknie? Uważam, że w niedzielę zostanie ogłoszona decyzja i od poniedziałku będzie się nam trudno funkcjonowało z powodu dyscypliny, która zostanie nam narzucona – oświadczył jasnowidz.

Bunt w PiS, tak chcą obalić Kaczyńskiego! Są przecieki tajnego planu, jak i kiedy się go pozbędą
Sędzia Anna Maria Wesołowska przerywa milczenie ws. strajku. Wielu będzie w szoku przez jej słowa
Gwiazda TVN jest dzieckiem z gwałtu i próby morderstwa. Szczegóły tylko dla ludzi o mocnych nerwach
Na pogrzebie Dariusza Gnatowskiego nie było jego ciała. Żona i córka proszą tylko o jedno