Na pogrzebie Dariusza Gnatowskiego nie było jego ciała. Żona i córka proszą tylko o jedno

Dariusz Gnatowski Świat według Kiepskich

Dariusz Gnatowski, uwielbiany przez miliony Polaków Boczek z serialu „Świat według Kiepskich” zmarł w ubiegłym tygodniu po ciężkiej walce z chorobą. Wczoraj odbył się jego pogrzeb, lecz nie było tam jego ciała. Żona i córka poprosiły żałobników tylko o jedną, poruszającą rzecz.

Śmierć gwiazdora serialu „Świat według Kiepskich” poruszyła miliony Polaków. Wielu chciałoby oddać mu hołd w tej ostatniej drodze, jednak z powodu pandemii koronawirusa jest to mocno utrudnione. Okazuje się, że Dariusz Gnatowski będzie miał dwa pogrzeby, jeden odbył się wczoraj, a żona i córka zmarłego mają do wszystkich ważną prośbę.

Agnieszka Woźniak-Starak znowu w żałobie. Nie żyje członek jej rodziny

Tak wyglądał pogrzeb gwiazdora serialu „Świat według Kiepskich”, poruszające sceny

Wczoraj w Bazylice w Krakowie o godzinie 17:00 rozpoczął się pogrzeb Dariusza Gnatowskiego. Żałobnicy, wśród których znaleźli się rodzina, przyjaciele i fani, zjawili się wcześniej by oddać hołd zmarłemu. Wszyscy mieli na sobie przyłbice lub maseczki. Przed ołtarzem nie zobaczyliśmy jednak trumny z ciałem aktora, a jedynie jego zdjęcie.

Andrzej Duda podpisał! Ustawa wchodzi w życie następnego dnia po jej ogłoszeniu

Aktor pozostawił w żałobie po sobie żonę Annę i córkę Julkę. Kobiety miały wyjątkową prośbę do wszystkich żałobników, o której poinformowały na nekrologu Dariusza Gnatowskiego. Poprosiły, by żałobnicy nie przynosili kwiatów, a zamiast tego pomodlili się w intencji Gnatowskiego lub wpłacili datek dla ofiar epidemii koronawirusa lub artystów, którzy przez nią ucierpieli finansowo.

Wśród gości na pogrzebie znaleźli się aktorzy. Pojawiła się Marta Bizoń, znana z serialu „Zakochani po uszy”, Tomasz Schimscheiner z „Na wspólnej” i Marcin Zacharzewski z „Na dobre i na złe”, który wygłosił podczas mszy żałobnej przemówienie.

Ciała Dariusza Gnatowskiego nie było na pogrzebie w Kościele, aktor zostanie pochowany 3 listopada o godzinie 12:00 na cmentarzu Podgórskim w Krakowie. Jednak w tej ostatniej drodze towarzyszyć mu będzie jedynie najbliższa rodzina.

Gwiazda TVN jest dzieckiem z gwałtu i próby morderstwa. Szczegóły tylko dla ludzi o mocnych nerwach
Bunt w PiS, tak chcą obalić Kaczyńskiego! Są przecieki tajnego planu, jak i kiedy się go pozbędą
Jackowski miał kolejną wizję, lada dzień coś stanie się z Kaczyńskim. "To nie zakończy się normalnie"