Gwiazda TVN jest dzieckiem z gwałtu i próby morderstwa. Szczegóły tylko dla ludzi o mocnych nerwach

TVN top model gwiazda dzieckiem z gwałtu

Dzisiaj media obiegają porażające informacje o gwieździe hitowego programu TVN „Top model”. Okazuje się, że jest ona dzieckiem, które przyszło na świat w wyniku przestępstwa – gwałtu i próby morderstwa. Wyznanie jest tak porażające, że przeznaczone jest tylko dla ludzi o wyjątkowo mocnych nerwach.

Od ogłoszenia wyroku Trybunału Konstytucyjnego o zaostrzeniu aborcji w Polsce rozpętało się prawdziwe poruszenie. Miliony oburzonych Polaków wyszły na ulice i protestują, by wyrazić swój sprzeciw wobec tej decyzji. Wśród osób wspierających protestujących znalazło się wiele gwiazd, które podzieliły się swoimi dramatycznymi wyznaniami. Do tej pory np. Agnieszka Chylińska, która bardzo broniła swojej prywatności i ukrywała dzieci przed mediami, poinformowała, że dwoje z nich jest dziećmi specjalnej troski. Swoje wsparcie okazała też gwiazda TVN, która zdecydowała się opowiedzieć całej Polsce, jak została poczęta.

Andrzej Duda podpisał! Ustawa wchodzi w życie następnego dnia po jej ogłoszeniu

Gwiazda Top Model TVN jest dzieckiem ofiary gwałtu i próby morderstwa

Aleksandra Żuraw, której największej sławy przysporzyła 4. edycja programu Top model w TVN, do tej pory nie udzielała się w sprawach związanych z protestami i aborcją. Od półtora roku jest dumną mamą, a jej konta w mediach społecznościowych śledzi wielu ludzi. Dziś za pośrednictwem swoje Instastories, gwiazda TVN zdecydowała się na porażające wyznanie. Niewiele jest osób, które przemogłyby się, by opowiedzieć o tak prywatnych sprawach na oczach niemalże całej Polski.

Aleksandra Żuraw oświadczyła, że chociaż jest przeciwna aborcji i ma do niej „inne podejście niż reszta gwiazd”, to uważa, że każda kobieta powinna mieć wybór i samodzielnie decydować o losie swoim i dziecka. Zdobyła się też na porażające wyznanie. Oświadczyła, że została poczęta w wyniku gwałtu i usiłowania morderstwa.

Agnieszka Woźniak-Starak znowu w żałobie. Nie żyje członek jej rodziny

– Jestem osobą, która urodziła się w 1993 roku i żyję, ponieważ aborcja na życzenie w naszym kraju była nielegalna. Jestem córką ofiary bardzo dramatycznego przestępstwa, czyli gwałtu i usiłowania morderstwa. Nigdy o tym nie mówiłam i wątpię, że moja mama będzie pochwalała to, że mówię o tym publicznie, ale wy nie wiecie przez jakie piekło musiałyśmy obie przejść – ujawniła gwiazda show TVN.

Swoje dramatyczne nagranie zakończyła zwracając się bezpośrednio do swojej mamy.

– Mamo, przepraszam cię za to, co powiedziałam, ale uważam, że to też jest pokazanie twojego heroizmu i tego, jak wielką bohaterką jesteś dla mnie – powiedziała Aleksandra Żuraw.

Strajk kobiet. Zdjęcie sprzed chwili obiega świat. Zapiera dech w piersiach!


Na pogrzebie Dariusza Gnatowskiego nie było jego ciała. Żona i córka proszą tylko o jedno

Polsat podał właśnie niespodziewane i smutne informacje. Nie żyje były prezes TVP