Lidl z kuszącą promocją dla seniorów! Tańsze produkty tylko w godzinach 10-12

Lidl
Lidl

Lidl postanowił zachęcić starszych klientów do robienia zakupów w wyznaczonych dla nich godzinach. W związku z tym przygotował kuszące promocje, z których aż żal byłoby nie skorzystać. Zniżki obowiązywać będą tylko w godzinach 10-12. 

Lidl podobnie jak pozostałe sklepy obecnie walczy o pozyskanie jak największej ilości klientów. Osoby zarządzające marketami, jak i mniejszymi sklepami nie ukrywają, że wprowadzenie godzin dla seniorów negatywnie wpłynęło na funkcjonowanie ich sklepów. Chodzi głównie o to, że przez te dwie godziny w ciągu dnia sprzedaż diametralnie spada nawet o połowę, co generuje ogromne straty.

Małgorzata Rozenek rozczulona na widok Radzia i Henia. Te zdjęcie to absolutny hit

Osoby starsze często nie korzystają z godzin wyznaczonych dla nich, a do sklepów chodzą przez cały dzień, kiedy tylko im pasuje. W końcu nikt nie jest w stanie zmusić tak dużej ilości społeczeństwa do robienia zakupów w wyznaczonych godzinach. Właściciele sklepów jednak mimo pustych marketów nie mogą wpuścić młodszych osób na zakupy, ponieważ wtedy mogliby zapłacić ogromne kary za nieprzestrzeganie odgórnego rozporządzenia.

Lidl z kuszącą ofertą dla klientów

Z uwagi na trudną sytuację, wszyscy właściciele sklepów walczą o to, żeby pozyskać jak największą ilość klientów. Stąd często oferują im bardzo atrakcyjne promocje. Klienci robiący zakupy w Biedronce podczas godzin dla seniorów niejednokrotnie wychodzili ze sklepu zaskoczeni. Dopiero przy kasie dowiadywali się o kolosalnych zniżkach, które obowiązują.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazuje, jak obchodziła Wszystkich Świętych. Padły wzruszające słowa o jej zmarłym mężu

Lidl również postanowił iść za ciosem i spróbować przekonać seniorów do robienia zakupów w tych godzinach specjalną ofertą. Od 2 do 4 listopada, wszyscy seniorzy będą mogli skorzystać z promocji na miody. Ich cena będzie tańsza aż o 30%. To jednak nie koniec, ponieważ już od 5 obowiązywać będzie kolejna promocja.

W dwa kolejne dni, czyli 5 i 6 listopada w sieci sklepów Lidl seniorzy będą mogli skorzystać z kolejnej kuszącej promocji. Tym razem wśród przecenionych towarów znajdzie się mięso, a konkretnie łopatka wieprzowa. Produkt ten będzie można kupić taniej aż o 46%!

Tadeusz Rydzyk ostrzega seniorów przed ich dziećmi i wnukami. Redemptorysta przewiduje najczarniejsze scenariusze

Zobacz także: