Małgorzata Rozenek rozczulona na widok Radzia i Henia. Te zdjęcie to absolutny hit

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na swoim profilu na Instagramie często pokazuje prywatne życie swojej rodziny. Celebrytka zdaje się, nie ma nic do ukrycia w związku z czym, na profilu, który prowadzi mamy okazje zobaczyć mnóstwo zdjęć zarówno jej i Radzia, jak i ich pociech. Te, które opublikowała ostatnio to prawdziwy hit!

Małgorzata Rozenek wraz ze swoim partnerem Radosławem Majdanem niedawno przywitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Mały Henio skradł ich serca, w związku z czym ich profile zostały zalane jego fotografiami. Celebrycka para chętnie chwali się swoją pociechą, a zdjęcia malucha, które zamieszczają, są według internautów, niesamowicie słodkie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazuje, jak obchodziła Wszystkich Świętych. Padły wzruszające słowa o jej zmarłym mężu

Mimo tego, że oboje cenią sobie prywatność, to jednocześnie bardzo chcą pokazać światu swoje szczęście, którym jest rodzina. W przeciwieństwie do innych celebrytów nie zasłaniają dzieciom twarzy i chętnie je pokazują. Dwaj synowie perfekcyjnej pani domu są już duzi, a mały Henryk również jest ich oczkiem w głowie.

Małgorzata Rozenek opublikowała wyjątkowe zdjęcie

Kobieta wprost nie może się powstrzymać przed dodaniem zdjęcia ze swoją uroczą pociechą w roli głównej. Jest oczarowana tym, jak wspaniałym ojcem jest Radosław i jak świetnie odnajduje się w tej roli. Ostatnio pokazała, jak Radziu razem z małym Heniem oglądają mecz i co najbardziej zaskakujące – wyglądają jak klony.

Tadeusz Rydzyk ostrzega seniorów przed ich dziećmi i wnukami. Redemptorysta przewiduje najczarniejsze scenariusze

„Radzio od dzieciństwa ma taki zwyczaj, że jak jest skupiony, albo o czymś intensywnie myśli to łapie się i międli za ucho, nie wiem dlaczego tak ma, ale ma, spójrzcie teraz na Henrysia… No cóż #niedalekopadajabłkoodjabłoni  #jakiojciectakisyn” – napisała w opisie.

Podobieństwo Radosława i Henryka rzeczywiście jest uderzające. Na zdjęciu obaj ze skupieniem na twarzy wpatrują się w telewizor, a mina małego chłopczyka powala na łopatki.

Najnowszy odcinek programu "Rolnik szuka żony" wzbudził sporo kontrowersji. "Ja nie zdziwię się jak Józef zostanie sam jak palec"

Nic dziwnego, że Małgorzata Rozenek zechciała podzielić się tą fotografią z szerszym gronem. Z pewnością każdy ma w swoim rodzinnym albumie tego typu zdjęcia. Spójrzcie sami, ten widok jest niesamowity.

Zobacz także: