Trwa pogrzeb Dariusza Gnatowskiego. Zdjęcie jego zapłakanej córki rozdziera serce

Świat według Kiepskich
Świat według Kiepskich

Dariusz Gnatowski był uwielbianym aktorem, który przez lata wcielał się w postać Boczka w popularnym serialu „Świat według Kiepskich”. To właśnie dzięki tej roli zyskał ogromną sympatię wszystkich widzów. Wieść o jego śmierci zasmuciła wszystkich. Dziś odbył się jego pogrzeb. 

„Świat według Kiepskich” to serial, który na antenie Polsatu jest już od 21 lat. Wszyscy widzowie przez lata śledzili losy sąsiadów wrocławskiej kamienicy. Wielu nie wyobraża sobie oglądać produkcji bez udziału kluczowej postaci, jaką był właśnie Boczek. To ta postać często rozbawiała widzów do łez.

Monika Zamachowska ma dramatyczny apel. Błaga już tylko o jedno

Dariusz Gnatowski związany był również Teatrem Stu i Teatrem Ludowym w Nowej Hucie. Tam często gromadzili się jego fani, by zobaczyć, jak ich idol radzi sobie na deskach teatru. Aktor zmarł 20 października w Krakowie. Wieść o jego śmierci zasmuciła tysiące ludzi w naszym kraju. Najbliższa rodzina i koledzy z branży pogrążyli się w żałobie.

Jak wyglądał pogrzeb aktora z serialu „Świat według Kiepskich”?

Wielu zastanawiało się, jak będzie wyglądał pogrzeb Dariusza Gnatowskiego, biorąc pod uwagę sytuację epidemiologiczną w naszym kraju. Mimo wszelkich obostrzeń na ceremonii pożegnalnej zgromadziła się spora ilość osób, które zgodnie z zasadami zachowywały odpowiedni dystans.

Ile lat ma twój pies? Jego wiek liczy się zupełnie inaczej niż myślą prawie wszyscy

Pierwsza uroczystość pożegnalna odbyła się 30 października. Tam wszyscy zgromadzili się, by pomodlić się za niego, ale to dopiero dziś pochowano jego ciało. Trumna, w której znalazło się jego skremowane ciało, była bardzo mała. To właśnie nad nią wszyscy opłakiwali jego odejście. Cała uroczystość rozpoczęła się o godzinie 12:00.

Śmierć Dariusza Gnatowskiego była największym ciosem dla jego żony i córki. Ich rodzina była ze sobą bardzo zżyta, w jednym z wywiadów mężczyzna przyznał, że wraz z ukochaną 25-letnią córką wiele ich łączy, a ich relacja jest naprawdę niesamowita. Córka aktora serialu „Świat według Kiepskich” mocno przeżyła śmierć ojca, co widać po zdjęciu z pogrzebu. Widok zapłakanej dziewczyny chwyta za serce. Ogromne wyrazy współczucia dla całej ich rodziny.

Sezon na grzyby wciąż trwa - zobacz koniecznie kilka cennych rad
Małgorzata Potocka walczy o życie. Jej stan jest bardzo poważny

Zobacz także: