Kora ma inny grób, wygląda zupełnie inaczej. Niewyobrażalnie przygnębiający widok

Kora
Kora

Kora zmarła w 2018 roku. Jej śmierć była tragicznym przeżyciem nie tylko dla jej najbliższych, ale również dla wszystkich fanów, którzy przez lata śledzili jej muzyczne poczynania. Z okazji drugiej rocznicy śmierci, jej ukochany zdecydował się na zmianę jej nagrobka. Dziś wygląda on zupełnie inaczej. Aż łza kręci się w oku. 

Kora była uwielbianą przez dużą część społeczeństwa artystką. Jej wspaniałe utwory zostaną z nami na zawsze. Jej stan zdrowia był naprawdę ciężki, a ostatnie dni zdecydowanie nie należały do najłatwiejszych. Zmarła po długiej i wyczerpującej walce z nowotworem w 2018 roku. Miała 67 lat.

Są najnowsze zdjęcia grobu Witolda Pyrkosza. Widok może wstrząsnąć wiele osób

Od 2013 roku chorowała na nowotwór. Choroba postępowała dość szybko w wyniku czego, artystka musiała już na samym początku odwołać wszystkie występy. W zawrotnym tempie zrzuciła aż 7 kilogramów. Początkowo sama nie miała pojęcia, co jej dolega, dopiero po wykonaniu szeregu badań okazało się, że złe samopoczucie spowodowane jest nowotworem jajnika.

Kora spoczywa na Powązkach

Mimo początkowego kryzysu kobieta gdy tylko poczuła się choć trochę lepiej rozpoczęła walkę z rakiem. Cały czas wierzyła w to, że uda jej się wrócić do pełni sił. Niestety tak się nie stało. Wieść o jej śmierci wstrząsnęła wszystkimi. Każdy wraz z nią miał nadzieję, że uda jej się odzyskać siłę. Zmarła w swoim domu w Bliżowie na Roztoczu. W tym ostatnim dniu towarzyszyli jej synowie, ukochany Kamil Sipowicz i najbliżsi przyjaciele.

Wojciech Sumliński skomentował zdjęcie Tuska. "Dreptałby po spacerniaku"

Wokalistkę pochowano na warszawskich Powązkach. Jej grób zawsze był tłumnie odwiedzany przez wszystkich jej fanów. Nigdy nie brakowało na nim świeżych kwiatów i palących się zniczy. Kamil Sipowicz postanowił zmienić nagrobek artystki. Teraz wygląda dużo solidniej niż do tej pory.

Kora dotychczas miała tak zwany tymczasowy grób. Była to instalacja artystyczna Pawła Althamera. Grób nie był odpowiednio zabezpieczony, dlatego zdecydowano się na coś bardziej solidnego. Dziś miejsce jej pochówku wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas, choć nadal jest to przygnębiający widok. Teraz na grobie artystki znajduje się między innymi rzeźba kobiety i napis „Kora”.

Powyżej to, jak wygląda dziś, a poniżej, jak wyglądał dotychczas.

Rośliny dają młodość - sprawdź koniecznie jakie przyspieszają metabolizm i zadbają o młody wygląd

Zobacz także