Jackowski ostrzega: „Na Polskę idą niemieckie wojska”. Jego najnowsza przepowiednia przeraża

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski regularnie relacjonuje nam swoje przepowiednie, które często bywają dość niepokojące. Wizje mężczyzny dotyczą różnych tematów, ostatnio obracają się jednak wokół obecnej sytuacji w naszym kraju. W ostatniej przepowiedni jasnowidz poinformował, że widzi wojska niemieckie, które wkraczają do Polski. 

Krzysztof Jackowski od dłuższego czasu dzieli się z szerszą publicznością swoimi przepowiedniami. Jasnowidz prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie na żywo rozmawia z widzami. Podczas tych pogawędek często zdradza, co udało mu się zobaczyć. Choć jego wizje wzbudzają wiele kontrowersji, warto mieć na uwadze, że duża ich część się spełniła. Oby jednak tym razem tak się nie stało.

Mąż pocałował zwłoki żony, po chwili runął na ziemię. Nikt nie mógł przypuszczać, jak tragicznie się to skończy

Jasnowidz z Człuchowa wyznał, że podczas rozmowy ze swoim znajomym w jego głowie pojawiła się wizja, w której wojska niemieckie wkraczają do Polski. Mężczyzna zaznacza, że teren, który miałby zostać otoczony przez zachodnich sąsiadów to głównie Wrocław i Wałbrzych. Zauważa jednak, że nic niebezpiecznego się nie dzieje.

Krzysztof Jackowski z kolejną przerażającą wizja

„Absolutnie nic złego się nie dzieje w naszym kraju. To tak, jakby te wojska wchodzą za zgodą naszego kraju, wchodzą, bo tu jest miejsce odpowiednie. Mam wrażenie, że te wojska wchodzą właśnie w rejon Wrocławia, Wałbrzycha. I podobnie się dzieje w Czechach. I w tym czasie, poza tym wszystkim dzieje się, tak to nazwałem, straszna granda w Polsce. To dopiero będzie uderzenie na rząd, tak to nazwałem. Nie wiem, o co chodzi, tak to poczułem” – wyznaje jasnowidz.

Mama musiała pochować synka. Kilka lat później miała przeczucie, które wywróciło jej życie do góry nogami

Zgodnie z jego przepowiednią wojska niemieckie miałyby wkroczyć na teren polski, ale nie oznaczałoby to niczego złego. Tym samym sugeruje, że mimo tego, że wieści są niepokojące, nie powinniśmy się ich obawiać.

Mimo tego, że Krzysztof Jackowski zapewnia, że nic złego się nie dzieje, to jego wizja nie napawa optymizmem. Mamy nadzieję, że okaże się ona nieprawdziwa, a żadne wojska niemieckie nie wkroczą na teren naszego kraju.

Przez jeden popularny błąd możesz stracić prawo jazdy nawet na 15 lat. Ważne informacje dla kierowców
Tak wyglądają groby rodziny Kaczyńskiego. Do sieci trafiły szokujące zdjęcia