Stefana z „M jak miłość” kochały miliony. Wiemy, co się z nim dzieje, smutne informacje

M jak miłość
M jak miłość

Wszyscy widzowie serialu „M jak miłość” pokochali postać graną przez Steffena Möllera. Mężczyzna nagle jednak zniknął z ekranów i mało kto wiedział, co się u niego dzieje. Teraz po latach prawda wychodzi na jaw. Wielu będzie w szoku, co się z nim dziś dzieje. 

„M jak miłość” przez ten cały czas emisji wypromowało wiele twarzy. Wśród nich znalazł się właśnie Steffen Möller, którego wcześniej mogliśmy kojarzyć z popularnego programu „Europa da się lubić”. Mężczyzna przeprowadził się do Polski zaraz po ukończeniu studiów. W naszym kraju podjął pracę jako nauczyciel języka niemieckiego w liceum. Później z kolei był wykładowcą na Uniwersytecie Warszawskim.

Mąż pocałował zwłoki żony, po chwili runął na ziemię. Nikt nie mógł przypuszczać, jak tragicznie się to skończy

Z grania w popularnej produkcji TVP2 zrezygnował w 2008 roku. Wtedy postanowił wycofać się z polskiego show-biznesu i słuch o nim zaginął. Dziś mija już 12 lat od kiedy nie gra, jednak wciąż miło wspomina pracę na planie. W rozmowie z Plejadą zdradził, czym zajmował się po zakończeniu współpracy z telewizją i czym zajmuje się dziś.

W „M jak miłość” pokochały go miliony, co dziś się z nim dzieje?

Po zakończeniu swojej aktorskiej przygody postanowił spróbować swoich sił w występach kabaretowych i stand-uperskich. Szybko okazało się, że to właśnie to sprawia mu ogromną radość. Spełniał się również jako autor książek. W 2019 roku miała premierę jego najnowsza książka, której tytuł to „Weronika, twój mąż tu jest!”. W swojej powieści poruszył temat związków polsko-niemieckich.

Jackowski ostrzega: "Na Polskę idą niemieckie wojska". Jego najnowsza przepowiednia przeraża

Obecnie pracuje nad najnowszą książką, która będzie opowiadała o polskich opiekunkach w Niemczech. Niestety sytuacja, jaka obecnie panuje na całym świecie, dała się we znaki również jemu. W związku z panującym wirusem odwołano wiele jego występów, przez co obecnie jest bez pracy.

To smutne, że aktor serialu „M jak miłość” pozostał bez zatrudnienia, jednak jeśli tylko wszystko wróci do normy, on również będzie mógł wrócić do pracy. Ponoć jego grafik kabaretowy jest zaplanowany aż do 2022 roku.

Tak wyglądają groby rodziny Kaczyńskiego. Do sieci trafiły szokujące zdjęcia

DZISIAJ GRZEJE: