Mama musiała pochować synka. Kilka lat później miała przeczucie, które wywróciło jej życie do góry nogami

Mama
Mama

Mama tego chłopca przeżyła prawdziwe piekło. Kobieta patrzyła na śmierć swojego dziecka, co jest bardzo traumatycznym przeżyciem. Kilka lat później wydarzyło się coś, co skłoniło ją do podjęcia działania. Postanowiła podążać za swoim przeczuciem. Przyczyniło się to do tego, że jej życie wywróciło się do góry nogami. Historia tej rodziny jest niesamowita. 

Mama zawsze chce dla swojego dziecka jak najlepiej, niestety czasami mimo wszelkich starań nie ma wpływu na to, co się wydarzy. Dave i Jane Daulton to małżeństwo, które postanowiło całkowicie zmienić swoje życie na rzecz pomocy innym. Do wszystkiego przyczyniła się śmierć ich syna.

Mąż pocałował zwłoki żony, po chwili runął na ziemię. Nikt nie mógł przypuszczać, jak tragicznie się to skończy

Oboje od zawsze marzyli o posiadaniu dużej rodziny. Ich szóste dziecko, jak się okazało, urodziło się z zespołem Downa. Mały chłopiec w wieku czterech lat trafił do szpitala, a w wyniku alergii na środki znieczulające, o której nikt wcześniej nie wiedział, zapadł w śpiączkę. Zaraz po tym zmarł. To wydarzenie bardzo dotknęło tę rodzinę.

Mama tego chłopca miała dziwne przerzucie. To zmieniło ich życie

Kobieta wyznaje, że bardzo często miała sny o swoim zmarłym synu. Opowiadała, że zdarzały się noce, kiedy kilka razy z rzędu śnił jej się chłopiec z zespołem Downa, który prosi ją o pomoc. Kobieta postanowiła zatem wraz z mężem adoptować chore dziecko. Na jednym jednak się nie skończyło. Para poczuła potrzebę pomagania dzieciom chorym, które trafiając do adopcji, często mają dużo mniejsze szanse na nowy dom niż zdrowe dzieci.

Przez jeden popularny błąd możesz stracić prawo jazdy nawet na 15 lat. Ważne informacje dla kierowców

Para finalnie zaadoptowała 15 dzieci z zespołem Downa. Jedna z dziewczynek pochodzi nawet z Ukrainy, co sprawiło, że zostali pierwszą amerykańską rodziną, która adoptowała dziecko z Ukrainy. Wszyscy razem tworzą dość nietypową, choć naprawdę wyjątkową rodzinę.

Wszystko przez przeczucie, które miała mama zmarłego chłopca. Większość ich dzieci dziś są już dorosłe, a te biologiczne mają już nawet swoje rodziny. Ich historia jest naprawdę niesamowita.

Kora ma inny grób, wygląda zupełnie inaczej. Niewyobrażalnie przygnębiający widok

Zobacz także: