Michał Wiśniewski znowu przekazał radosną nowinę. W jego domu szaleją ze szczęścia

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski co jakiś czas bombarduje nas nowinkami ze swojego życia. Tym razem jednak nie chodzi o kolejny ślub czy rozwód, a o coś zupełnie innego. Dumny tata zamieścił na swoim Instagramie wpis, w którym wyraża swoją dumę z pociechy. Posypały się gratulacje. 

Michał Wiśniewski, choć lata świetności ma już dawno za sobą, to wciąż stara się zwrócić na siebie uwagę. Jak widać, skutecznie mu się to udaje, ponieważ wszystkie jego poczynania są szeroko komentowane przez media. Może głównie ze względu na to, że lider zespołu Ich Troje uwielbia kontrowersje i właśnie ich wokół niego można znaleźć najwięcej.

Przed chwilą premier ogłosił kolejne, jeszcze bardziej radykalne zakazy. Polacy się załamią

Większość fanów czerwonowłosego artysty zapewne kojarzy jego dzieci jeszcze jako małe brzdące. Biorąc pod uwagę fakt, że wokalisty w ogóle nie nadszarpnął ząb czasu, aż trudno uwierzyć w to, że jego dzieci są już prawie pełnoletnie. Fabienne niedługo będzie celebrować swoje 18 urodziny. To właśnie jej dotyczył najnowszy wpis gwiazdora.

Michał Wiśniewski przekazuje fanom radosną nowinę

Fabienne, jak większość osób osiągających pełnoletność postanowiła udać się na kurs prawa jazdy. Gwiazdor towarzyszył swojej córce w tym stresującym dla niej momencie, a gdy tylko wyszła z egzaminu, pochwalił się jaki był jego wynik. Na jego profilu pojawiła się fotografia z pociechą, a pod nią radosny opis.

Stefana z "M jak miłość" kochały miliony. Wiemy, co się z nim dzieje, smutne informacje

„Pierwsze dziecko zdało na prawo jazdy! Brawo! Teraz dopiero możecie zacząć się bać, hehe” – napisał. 

Radości nie było końca. Choć Fabienne ma na twarzy maseczkę i tak widać radość w jej oczach i uniesione kciuki do góry na znak zwycięstwa. Michał Wiśniewski z tego całego stresu aż musiał zapalić sobie papierosa. Gwiazdor jest niewątpliwie dumny ze swojej pociechy.

Wszyscy fani lidera zespołu Ich Troje w komentarzach gratulowali jego córce zdania jednego z najważniejszych egzaminów. Oby tylko Fabienne bezpiecznie prowadziła samochód. Życzymy szerokości.

Szymon Hołownia: rząd musi wprowadzić Stan Klęski Żywiołowej

Zobacz także: