Przepowiednie Baby Wangi i Nostradamusa na 2021 rok ścinają z nóg. To straszne, co ma się wydarzyć

Przepowiednie
Przepowiednie

Przepowiednie na nadchodzący rok są nieodłączny elementem, podczas gdy trwający dobiega powoli końca. Do Sylwestra jeszcze trochę zostało, ale swoje wizje na 2021 rok zdradzili już tacy jasnowidzowie jak Baba Wanga czy Nostradamus. Biorąc pod uwagę ich słowa, wiemy, czego można spodziewać się w przyszłym roku. 

Wszystkie przepowiednie należy traktować z przymrużeniem oka, ponieważ gdyby wierzyć we wszystkie słowa jasnowidzów przepowiadających różne kataklizmy i klęski żywiołowe można by było nabawić się paranoi. Z ciekawości można jednak się temu przyjrzeć. Jedni sceptycznie podchodzą do takich tematów, inni z kolei uważają, że w każdej wizji może być cień prawdy.

Nagłe, tragiczne wiadomości. Nie żyje uwielbiany gwiazdor disco-polo

Baba Wanga i Nostradamus to jedni z najpopularniejszych jasnowidzów. Sprawdzamy zatem, co przewidzieli nam na 2021 rok. Ten rok wprawdzie jeszcze się nie skończył, ale chyba wszyscy zgodzą się z tym, że nie był dla nas łaskawy. Przez te dotychczas 11 miesięcy wydarzyło się tyle, ile nie wydarzyło się w ciągu kilku ostatnich lat. Aż strach, co może przynieść kolejny.

Przepowiednie na 2021 rok. Czego możemy się spodziewać?

Nostradamus przewiduje wzrost siły Rosji w stosunku do innych potęg współczesnego świata. W kryzysie gospodarczym i ekonomicznym mają pogrążyć się Stany Zjednoczone i Japonia. Podobno gospodarka USA załamie się i ugnie pod ciężarem kryzysu. Według jasnowidza możliwe nawet, że otrze się o bankructwo.

Od teraz limit osób także w prywatnych samochodach. Nowe zasady, lepiej je znać

Baba Wanga przepowiada z kolei, że 2021 będzie rokiem wyludnienia i osamotnienia Europy. Rzeczywiście, wirus, z jakim obecnie się mierzymy, może nieść za sobą takie właśnie skutki. Może to oznaczać zarówno śmierć wielu osób, jak i izolację. Interpretatorzy jej przepowiedni nie są do końca zgodni w tej kwestii, ponieważ wielu z nich twierdzi, że mogłoby to oznaczać również utratę przychylności reszty świata.

Przepowiednie te jak widać, nie są obiecujące, jednak warto pamiętać, żeby nie brać ich na poważnie. To, co wydarzy się w 2021 roku, dowiemy się po prostu w 2021 roku.

Radosław Sikorski mówi o ewentualnym zwycięstwie Bidena. Konsekwencje dla Kaczyńskiego?

Zobacz także: