Widział, co działo się z ciałem Anny Przybylskiej przed jej śmiercią, teraz ujawnia. Straszne

Anna Przybylska
Anna Przybylska

Anna Przybylska była ceniona w świecie polskiego show-biznesu. Wiadomość o jej śmierci była niezwykle przygnębiająca nie tylko dla tych, którzy z nią współpracowali, ale również dla tych, którzy podziwiali ją na ekranie. Miała przed sobą jeszcze tak wiele życia. Ostatnio jeden z reżyserów opowiedział o spotkaniu z nią, na dwa lata przed jej śmiercią. Już wtedy widać było, że wygląda zupełnie inaczej niż wcześniej.

Anna Przybylska była wziętą aktorką, która cieszyła się ogromną popularnością. Na ekranie zawsze zaskakiwała nas swoim niezwykłym talentem, a reżyserzy stawali na głowie, by zdecydowała się u nich zagrać. Okazuje się, że Gerwazy Reguła lata temu pracował nad swoim filmem, w którym grała właśnie Przybylska. Film nigdy nie został ukończony, w związku z tym nie ujrzał światła dziennego. Jego tytuł to „Pojedynek mistrzów”, a Anna wcieliła się tam w policjantkę.

Trudne chwile w domu Cezarego Żaka. Razem z żoną ukrywali to przed mediami

Mężczyzna niedawno postanowił opowiedzieć o jego współpracy z gwiazdą. Wspominał aktorkę jako niezwykle sympatyczną, pełną energii i poczucia humoru kobietę. Nigdy nie wywyższała się, tak jak większość gwiazd ma w zwyczaju. Praca z nią była czystą przyjemnością. Dodatkowo wyznał, że jakiś czas po zakończeniu ich współpracy przez przypadek spotkali się na jednym z planów sesji zdjęciowych. Wtedy jej widok nieco go zszokował.

Jak wyglądała Anna Przybylska na dwa lata przed śmiercią?

Gerwazy wyznał, że widząc ją w oczy rzuciło mu się to, jak bardzo się zmieniła. Zauważył, że mocno schudła, choć już wcześniej była szczupła. Mężczyzna stwierdził również, że było widać, że coś niedobrego się z nią dzieje. Pomyślał wtedy, że to przez ciążę, ponieważ jej choroba była jeszcze wtedy tajemnicą.

Autobus wjechał w auto gwiazd "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Szokujące informacje

Reżyser dodaje, że zauważył, że gwiazda jakby powoli usychała i traciła swój dawny blask. Wyznaje, że dopiero później dowiedział się z prasy, że Anna Przybylska zmaga się z poważną chorobą.

Wieść o jej śmierci pogrążyła w smutku wielu jej znajomych z planów zdjęciowych, którzy do dziś wspominają współpracę z nią. Każdy ciepło wyraża się o zmarłej aktorce. Wielu wyznaje, że miała niesamowity talent i potrafiła wcielić się dosłownie w każdą postać. W tym roku minęło 6 lat od jej śmierci. Mimo to, wszyscy wciąż o niej pamiętają.

Wiemy, co się dzieje z córką Czesława Niemiena. Żyje w biedzie, niewyobrażalnie smutne informacje

Zobacz także: