Ewa Farna tak schudła, że ciężko ją rozpoznać. Mamy jej najnowsze zdjęcie, wygląda oszałamiająco

Ewa Farna

Ewa Farna zniknęła z show biznesu i w pełni oddała się macierzyństwu. Do tej pory borykająca się z nadwagą celebrytka przeszła spektakularną metamorfozę, a efektami pochwaliła się w sieci. Na najnowszym zdjęciu wygląda oszałamiająco, wygląda jak prawdziwa bogini.

Ewa Farna w pewnym momencie swojej kariery znacznie przytyła. Niestety, przez to w jej kierunku padło wiele przykrych komentarzy. Jej znaczny wzrost wagi w dość szybkim tempie niepokoił także mamę wokalistki.

– Jak przyjeżdżam do domu parę kilo cięższa, mama od razu mówi: „Ewuśko, pilnuj się. Powiedz swojej menedżerce, ona je tako piekno, żeby cię wzięła ze sobom na jaksiom siłownie” – wyznała niegdyś Ewa Farna w trakcie wywiadu.

Ewa Farna przeszła zjawiskową metamorfozę, wygląda jak bogini

Przybywające kilogramy, także te podczas ciąży, bardzo ciężko jest zrzucić. Ewa Farna musiała się nieźle zawziąć, bo efekty stosowanej przez nią diety są oszałamiające. Na najnowszych zdjęciach gwiazda pozuje w szerokich spodniach i krótkim golfie odsłaniającym brzuch. Fani oszaleli na widok idealnie płaskiego brzuszka gwiazdy. Ewa Farna przez bardzo długi czas nie mogła pochwalić się takim widokiem.

Trudne chwile w domu Cezarego Żaka. Razem z żoną ukrywali to przed mediami

Od razu ruszyli z komplementowaniem gwiazdy:

  • Ewa patyczak! Ale Ciebie mało 😂😍 Promieniejesz! Macierzyństwo zdecydowanie Ci służy! Czekam na płytę tak, że szok!

  • Ślicznie wyglądasz!❤️ Czekamy na nową płytę! ❤️

  • No, nie do poznania – komentują fani.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Tekst CZ🇨🇿 Video PL🇵🇱 (1post wczesniej) Dnes je to 14 let od me prvni desky Mels me vubec rad!😱🙈🥳 Co jste o ni mozna nevedeli❓ 💿 bylo mi 11, kdyz mi rodice dostali navrh smlouvy na me zastupovani 💿 prvni pisnicky, ktere jsem na desku mela byly Mels me vubec rad, Zapadly Kram a Vikend 💿 foceni na desku bylo pro me premierou, kdy jsem na sobe mela pudr🙈 💿 par tydnu pote jsem prebrala svou prvni cenu Ceskeho Slavika za Objev roku, obleceni jsme vybiraly s mamou v Tesine 🤟🏼🤓a proslov jsem si pro jistotu poprve a naposled pripravila✊🏼 💿 Pisnicka Avril „ I am with you” byla testovaci pisnickou, kterou jsem musela zazpivat ve studiu abych presvedcila producenty a vydavatele. Byla jsem ten den nemocna a dodnes si pamatuju tu nervozitu. Libila se jim ale natolik, ze trvali aby byla i na desce. Anglictinu jsem ale odmitla a tak byla navrhnuta polstina- ma materstina a taky oduvodneni, ze EWA neni prezdivka, ale me opravdove jmeno✊🏼🙏🏼❤️ #melsmevubecrad #ewafarna #firstalbum #14yearsago

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

 

Katolicy jej tego nie wybaczą. Magda Gessler pojechała na Jasną Górę i totalnie jej odwaliło, wszystko nagrali
Rząd chce zmienić wysokości emerytury w trakcie pandemii. Wiemy, jak i komu